Na čtivé úrovni určitě, jen pozor na chyby - obvykle shoda podmětu s přísudkem, např. "dothrakové i nadále ohrožovaly" Případně chyby jako "černou pustinou plné smrti" (spíš "plnou smrti").
To nemá být hnidopišství, sám v povídkách dělám chyby, jen upozornění, že se to tam objevuje až příliš často.
A co mapa? :-) Ty rody jsou bomba. Dobrá jména udělají hodně. Je vidět, že promýšlíš zápletky v rozmáchlejších románových kategoriích. Na povídku by to chtělo víc prostřihů a vybrat opravdu jen to nejpodstatnější. Tj. zaměřit se jen na jednu epizodu/část, a dát tomu nějakou pointu, kterou by se příběh završil. Ale i tak musím říct, že jsi na mě udělal dojem. :-)
Komentáře
Případně chyby jako "černou pustinou plné smrti" (spíš "plnou smrti").
To nemá být hnidopišství, sám v povídkách dělám chyby, jen upozornění, že se to tam objevuje až příliš často.
Ty rody jsou bomba. Dobrá jména udělají hodně.
Je vidět, že promýšlíš zápletky v rozmáchlejších románových kategoriích. Na povídku by to chtělo víc prostřihů a vybrat opravdu jen to nejpodstatnější. Tj. zaměřit se jen na jednu epizodu/část, a dát tomu nějakou pointu, kterou by se příběh završil.
Ale i tak musím říct, že jsi na mě udělal dojem. :-)