Povídka č. 21 /2.kolo/ (neoficiální)

upraveno 29. ledna 2015 v Povídky

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. září 2012
    Pro zatím jen první kapitola. Zbytek sem přidám později včetně mapy a rejstříku postav. :-)
  • upraveno 29. září 2012
    Pěkné, určitě je to na čtivé úrovni:-) Jsem zvědavá na pokračování...:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2012
    Na čtivé úrovni určitě, jen pozor na chyby - obvykle shoda podmětu s přísudkem, např. "dothrakové i nadále ohrožovaly"
    Případně chyby jako "černou pustinou plné smrti" (spíš "plnou smrti").

    To nemá být hnidopišství, sám v povídkách dělám chyby, jen upozornění, že se to tam objevuje až příliš často.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. září 2012
  • upraveno 30. září 2012
    A co mapa? :-)
    Ty rody jsou bomba. Dobrá jména udělají hodně.
    Je vidět, že promýšlíš zápletky v rozmáchlejších románových kategoriích. Na povídku by to chtělo víc prostřihů a vybrat opravdu jen to nejpodstatnější. Tj. zaměřit se jen na jednu epizodu/část, a dát tomu nějakou pointu, kterou by se příběh završil.
    Ale i tak musím říct, že jsi na mě udělal dojem. :-)
  • upraveno 30. září 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. září 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.