Anglachel: Díky, no, doufám, že se ti bude líbit i ta druhá :) Chell: Děkuju :D. No, nejvíc mě "štve", že 6. jsem psala skoro měsíc a 4. jsem napsala za 20 minut :D. flanker: Jé, děkuji :).
Ahoj lidi, tak co, jak se daří? Předchozích 200+ příspěvků nebudu s dovolením číst a rovnou oznamuji, že v článku výše jsou téměř kompletní výsledky ;-)
Juchú, môj odhad, že nebudem medzi prvými siedmimi bol správny. Som dobrý :D A ďakujem za komentáre k mojej poviedke, takú dobrú odozvu som fakt nečakal :)
Komentáře
Chell: Děkuju :D. No, nejvíc mě "štve", že 6. jsem psala skoro měsíc a 4. jsem napsala za 20 minut :D.
flanker: Jé, děkuji :).
Těmhle osobnějším příběhům dávám přednost.
prosim, prosim prosim, prosim, uz budem dobra :)
Já vám děkuji za komentáře, potěšilo mě, že se ty moje slátaninky vůbec někomu líbily.
A ďakujem za komentáre k mojej poviedke, takú dobrú odozvu som fakt nečakal :)