Tak jsem zpět z exkurze a už mě tu vítá 283 nepřečtených komentářů jen v tomto tématu :D. Gratuluju Ben Nevis, tvá povídka byla úžasná! A už se ví, co napsali ostatní (a jak dopadli)? Nebo mi to v té záplavě komentářů uniklo? :D
Neovládl jsem svojí zvědavost a musel jsem si u většiny zjistit kdo co napsal :D (ti co napsali anonymní komentář) Hlastovat jsem BTW nestihl, číst povídky jsem začal včera, takže moje znalost autorů nijak nemohla ovlivnit výsledky.
Komentáře
A už se ví, co napsali ostatní (a jak dopadli)? Nebo mi to v té záplavě komentářů uniklo? :D
Hlastovat jsem BTW nestihl, číst povídky jsem začal včera, takže moje znalost autorů nijak nemohla ovlivnit výsledky.
Mě zajímá například, kdo napsal nejdelší povídku této sezóny. :-)