OK, tak já teda dám mohutnou nápovědu, i když někteří asi tušili, co jsem spáchala - jedna z povídek o Arye je moje. Podle stylu by už vnímavější čtenáři mohli poznat, která z těch dvou to je ;)
18? To jsem rada, ze mas o me tak vysoke mineni. Ja jsem bohuzel autorkou dvou velkych slatanin, ktere budou umisteny v hlubinach pekelnych. Zatim zustavam netrefena, aspon to je pozitivni. Ehehe.
Komentáře
Zatim zustavam netrefena, aspon to je pozitivni. Ehehe.
Vidíš Heade... :o)