Hodnocení povídek 2. kola

upraveno 25. října 2012 v Povídky
1101113151620

Komentáře

  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Dobře, to jsem ráda že v bodu konstruktivní kritiky se shodneme. Ono samozřejmě napsat takhle povídka je nejhorší a nechat to jen tak viset ve vzduchu je naprd. Proč je nejhorší? A už jsme zase u těch formálních bodů.
    Heavy já vím že nejsme ve workshopu tam si myslím že by uspěla málokterá z těchto včetně té mé a byly by rozebrány stylem totálního knock outu ale přes prizma pláče a rozmrzelosti by se tam stejně dalo vystopovat proč měl instruktor pravdu. A pak je zase na druhou stranu moc hezké vidět když si autor vezme kritiku k srdci a jeho další díla jsou lepší.
  • upraveno 21. září 2012
    heavy_head: Ale já přece chápu, proč ti to vadí. Pořád tvrdím, že někdo může říct i to, která povídka se mu líbila nejmíň a PROČ ;) Pochybuju, že v tom by se někdo shodnul s ostatními, takže o vyhlašování opravdu nejde.
  • JayJay
    upraveno 21. září 2012
    Monte: Chybí ti tam smajlík...
    Svoa: Fajn, věcná kritika by měla být hlavně přínosná pro autora: "Myslím, že to je nejhorší povídka" přínosné není. To, že ta a ta povídka někomu nesedla taky přínosné není. Chceme-li kritizovat, kritizujme fakta: Nejméně nápaditá - dle mého názoru 17, ale jsem to ochoten akceptovat u autora začátečníka, protože to je DOBRÝ postup.
    Heavy: Jen 7 nejlepších by mě zklamalo... já myslím, že dopadnu dost tragicky a CHCI vědět, jak moc...
  • upraveno 21. září 2012
    Já tvrdím, že říct o něčí povídce, že se mu líbila nejmíň ze všech (a říct i své důvody), může jen pitomec, který chce záměrně někomu ublížit.
    Proč? Já se ptám, proč by to dělal?
  • upraveno 21. září 2012
    Říkám v podstatě to samé, co Jay.

    Jayi, pokud budeš chtít mermomocí zjistit své umístění, Alek ti ho určitě řekne, jen nebude zveřejněno. ;-)
  • JayJay
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Ne, není to moje povídka. :-)
    Já mluvím o tom, že napsat "tvoje povídka je úplně nejhorší, povím ti proč" nikomu nepomůže.
  • upraveno 21. září 2012
    Mne nevadi, ak mi niekto vymenuje, co sa mu nepaci. Ale ak niekto napise, ze to bola najhorsia poviedka zo vsetkych, trochu by to so mnou zamavalo a mozno by ma to odradilo od pisania. Co si ten clovek ma z toho zobrat?! Je to kritika niecoho konretneho? Nie.
  • upraveno 21. září 2012
    O tom tu celou dobu mluvím.
    Opravdu je to tak složité pochopit?
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Svoa si prostě myslí že jen hlazení po kožíšku je kontraproduktivní. S tím souhlasím. Heavy si zase myslí že úplné roztrhání a spálení zdrcující kritikou je kontraproduktivní. S tím též souhlasím. Já jsem za metodu cukru a biče - "Tohle se ti povedlo ale tohle bys mohl zlepšit." Jednoduché.
  • upraveno 21. září 2012
    Konstruktivní kritika se dá napsat i bez toho, že označkujete konkrétní povídku za nejhorší, což mi přijde zbytečně necitlivé a někoho by se to mohlo velmi dotknout. Ne každý je "splachovací" povaha a ne každý pochopí, že jeho dílo je označeno za nejhorší v rámci snahy pomoci mu zlepšit se.
  • upraveno 21. září 2012
    Dneska se holt každý s každým snaží být pořád zadobře, i když je to na úkor pravdy (jeho vlastní, samozřejmě). Proto občas musím ostatní přesvědčovat, že nejsem jenom mrcha :D Tady jsem byla dokonce obviněná, že bych někomu chtěla záměrně ubližovat.

    Ale dobře - moje ego asi snese nadprůměrné množství kritiky, někdo jiný je holt citlivější.
  • upraveno 21. září 2012
    Svoo asi to prostě na některé bereš moc profesionálně. :-) Ti kdo s tím nemají problém to berou jako samozřejmost, ti kdo mají ne. Lidi jsou různé.
  • upraveno 21. září 2012
    Stačí jen tu pravdu trošku zabalit, než ji na někoho hodíš, aby to trochu zmírnilo dopad :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Montezuma3: Nebo nás všech třináct bude vyhlášeno jako osmých :D

  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Gratuluju k vitezstvi!
    Jinak co se te kritiky tyce, ja jsen schopna ji snest hodne, kdyz je podlozena fakty. Ale neexistuje nikdo, komu se moje dila libi min, nez me.
    Uz se muzeme odtajnit? Na to se mooooc tesim.
  • upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
  • upraveno 21. září 2012
    Tak to mně zase se to, co napíšu, musí aspoň trochu líbit, jinak bych to hned hodil do koše. :-)
    Že to pak ostatní považují za voloviny, je jiná věc. :-)
  • upraveno 21. září 2012
    Stejně už všichni beztak tuší, co kdo spáchal. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. září 2012
    Tak já třeba na to tipování moc dobrej nejsem :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.