Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
1161719212264

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Babičce od manžela jednu dobu volal někdo, kdo ji akorát dýchal do telefonu. Byla z toho tak vyfríkovaná, že si raději změnila číslo. Co z toho ti lidi mají?
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    mistr má dnes narodeniny. tak veľa zdravia, štastia a tvorivých síl! Nech sú Potopený, Sedem, bohovia prvých ľudí, Rholl aj ostatní na tvojej strane.
  • upraveno 20. září 2012
    Fakt? Tak to se přidávám ke gratulaci.
    Doufám, že to stihneš, Georgi. :-)
  • upraveno 20. září 2012
  • upraveno 20. září 2012
    Ak to nestihneš budu te matac na druhej strane..
  • upraveno 22. září 2012
  • upraveno 23. září 2012
    Štve ma Branko.. čiže odkazujem:
    Branislav: Na aragorne by si mi mohol odpisať
  • upraveno 24. září 2012
    Dostala som krasny mail od suseda, musim sa s nim podelit.
    Uz asi polroka ma druhy sused kohuta, ktory sa nesprava prave podla zauzivanych pravideil. Kikirika od druhej rana kazdu polhodinu a susedia najma s malymi detmi su z toho na nervy. Keby aspon kikirikal, ale on chrci ako v smrtelnej agonii. My nastastie mame spalnu otocenu opacnym smerom, ale ostatni susedia chodia ako zombie.
    Rokovania sa zacali uz davno, ale dnes dospeli k nejakemu vysledku. Vynatok z mailu:

    "Na zaklade vcerajsieho rozhovoru s majitelom kohuta (synom stareho pana) je situacia naslednovna:

    - kohuta nevie utisit
    - kohuta chce mat, nakolko zacina chov sliepok/kuriat
    - je ochotny sa ho vzdat za uhradu cca 80-100 eur raz za cca 1 - 2 roky kedy je potrebna obnova sliepok"

    :DDDD
  • upraveno 24. září 2012
    Hildegarda: Vyděrač:-) Akorát si koleduje o to, že se mu milý kohout jednou v noci ztratí a už nikdy se neobjeví...:-)
  • upraveno 24. září 2012
    no ved susedia sa pomaly ale isto zacinaju skladat na vzduchovku...asi som zabudla povedat, ze byvam 10 minut autom od pesej zony v BA :)
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
    Já mám taky vzduchovku. Kdyby se organizovala trestná výprava :-)

    Ale moje návrhy jsou: 1) Slibte tom, kdo přinese kohoutí hlavu, titul lorda a panství, b) najměte muže bez tváře :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. září 2012
    c) pořiďte si lasičky (nebo ta zvířata, která v kreslených pohádkách kradou slepice)
  • upraveno 24. září 2012
    ja bych jednotku bral.. klidně i bez panstvi.. titul je sam o sobě dost... a može prisŤ aj s lukom v dobovom.. a vyzvať draka...eee kohuta na suboj
  • upraveno 24. září 2012
    A kde ho má ubytovaného (toho kohouta)? A kam bude dávat ty hejna kuřat a slepic? :)
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
    je to normalny domcek zo zahradou, kde chova kozy a sliepky, kohut mu pobehuje volne po zahrade, len bohuzial hned vedla je nas 56 bytovy obytny dom...
    a to som este nespomenula, aky tam je smrad, ked je nahodou bezvetrie...kto nezazil kozy, nepochopi :)
  • upraveno 24. září 2012
    Holt se pán připravuje na horší časy.
    Náš soused se každý den před šestou ranní snaží nastartovat formana, někdy se to povede na popáté, někdy na podvacáté, ale vždycky mě to vzbudí (rozváží noviny, takže je to i v sobotu).
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
    Dubl, kurde.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. září 2012
    U nás mají obzahradu nové štěně a buď na noc, nebo na den, ho nechávají venku. A to malé štěně je samo venku samozřejmě nespokojené a chce domů k lidem, takže mezi 7 a 8 vyje, což se prostě nedá vydržet (+ mě to samozřejmě budí). Když mě to vzbudilo poprvé, tak jsem letěla jak blázen na zahradu a snažila se zjistit, co se tomu pejskovi stalo a jak pro něj vlezu a zachráním ho. Naštěstí nebylo zraněné, jen chtělo domů.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
  • upraveno 24. září 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.