TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
16566687071362

Komentáře

  • upraveno 10. září 2012
  • upraveno 10. září 2012
    Jo, závěrečná scéna 1. série je úžasná. Pár týdnů poté jsme měli geologický šleh a hráli ji tam. Jsem se skoro rozbrečela :D.
  • upraveno 10. září 2012
    :-D No, budu to muset zas všechno zkouknout:-) Začali mi chybět, jak jsem na ně zavzpomínala:-)))
  • upraveno 11. září 2012
    Tady to každý tak chválí, že to budu muset taky skouknout, abych věděl oč jsem zatím přicházel... Ale stejně si myslím že nejlepší seriál je Lensen a spol.!
  • upraveno 11. září 2012
  • upraveno 11. září 2012
  • upraveno 11. září 2012
    Tekin Kurtuluš, Sandra Nitková, Katja Hansenová a Christian Storm - zkrátka tým zkušených vyšetřovatelů, kdo by je neznal a neobdivoval! Ale nejvíc ze všeho se mi líbí ten okouzlující Lensenův knír :-)))!
  • upraveno 19. září 2012
    Když je řeč o seriálech... jaké české nebo československé seriály máte nejradši? Palec nahoru dávám Dobrodružství kriminalistiky, Bylo nás pět, Takové normální rodince a České sodě. Na nové české seriály se nedívám, protože zamrzly asi ve třech formátech, a ty slovenské u nás dávají jenom sporadicky...
  • upraveno 19. září 2012
    dobrodružstvá kriminalistiky boli super, svojho času samozrejme nemocnica na okraji mesta, Hrišni ľudia mesta pražského a potom rozprávkové (arabela a tak)
  • upraveno 19. září 2012
    Ty brďo, to bude coming out... Tak seriály dělím na ty výborné Dobrodružství kriminalitiky, z těch víc vztahovějších Nemocnice na kraji města, Sanitka, Arabela apod, nostalgické, na které se člověk dívá, aby byla sranda a taky aby si uvědomil, jak cukrkandlově líčili realitu (Velké sedlo, Dobrá voda, 30 případů majora Zemana, Žena za pultem apod.) a z těch nových českých si vybavuju, že byla opravdu velmi dobrá Expozitura, Comeback, Četnické humoresky (první dvě série), dá se koukat na některé díly Kriminálky Anděl (naopak slovenský předobraz mě nijak nezaujal, kromě faktu,že tam se psycholožka chová jako psycholožka a ne jako agentka gestapa, jak je to v české verzi).

    Jo a vzpomínám si, že když jsem byla malá, frčel doma Život na zámku. Ale už vůbec nevím, o čem to bylo.
  • upraveno 19. září 2012
    Tyno, ty mě nepřestáváš šokovat :D
  • upraveno 19. září 2012
    svoa00, vždyť říkám, coming out :-)
  • upraveno 19. září 2012
    Ale vážně, zas nemá cenu předem něco odsuzovat jen proto, že to není emérický. Zasměju se i tuzemskému humoru. Tak třeba v Comebacku jeta sranda taková česky vyšláplá jako bačkorky .-) Třeba snaha vyrejžovat prachy na muzikálu o jakékoliv historické postavě ("Hácha, jsem Emil Hácha, celou noc špekuluju co zas dneska spáchám. Diví, Beneš se diví, z Londýna na mě jenom vyčítavě civí. Mnichovská dohoda, jo to je, pohoda, rád pravicí máchám, jsem Emil Hácha" :-)))
  • upraveno 19. září 2012
    Tak já neodsuzuju české seriály, protože nejsou zahraniční a jsou levné, ale protože zamrzly ve formátech sitcomu, nemocničního a rodinného seriálu. Americké televize toho točí mraky, takže z toho nutně vždycky vyjde leccos dobrého, ale já stejně nedám dopustit na britské seriály, zvlášť ty od BBC. Což je mimochodem vzor, který pro Českou televizi není nedosažitelný, byť samozřejmě s omezenějším rozpočtem.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. září 2012
    Tyna: A co takhle F. L. Věk?
  • upraveno 19. září 2012
    F.L.Věk je skvělý seriál:-) Osobně mám z českých seriálů asi nejradši Cirkus Humberto, krásný příběh, výborní herci, dokonalá hudba... (A to nemám ráda cirkusy:-D) Většinou se mi líbí seriály, které jsou natočené podle klasických českých děl - Bylo nás pět, ty dva výše zmíněné, Prima sezona...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. září 2012
    Já rovněž nemám rád cirkus (jako dítě jsem odešel z představení, jak mě to nudilo), proto jsem k Humbertovi lásku nepojal.
  • upraveno 19. září 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. září 2012
    Cirkus Humberto a Dobrodružství kriminalistiky u mě jasně vedou a koukám na ně skoro pokaždé, když je v TV vysílají. U Cirkusu Humberto jsem v pokušení si dokonce koupit DVD. Ráda mám i O zvířatech a lidech, ale to už je notný kus za těmi prvními dvěma.
  • upraveno 19. září 2012
    Sanitka. Jedině Sanitka. Jak houkají Bartoškovi u strašnickýho krematoria na pohřbu nikdy nezapomenu.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. září 2012
    Jo, na Sanitku při opakováních taky ráda koukám. Jen mě tam nebaví ty peripetie Hanzlíkova bratra.
  • upraveno 19. září 2012
    Hilda: Profesionálové - to je o té horské službě? (jinak Kostelný, i přesto, že vypadá jako Hurvínek, je můj asi nejoblíbenější slovenský herec).

    Sanitka, Četnické humoresky, F. L. Věk, Arabela,..... Ty nové vůbec neznám. Teď jsem viděla asi tři díly nějakého Gymplu (Nova) a nechápu, co to tu Šafránkovou napadlo.
  • upraveno 19. září 2012
    A Afery som sledovala asi pred rokom. To bol jeden z mala slovenskych serialov odkupenych Cechmi v hl ulohe s Krizom, ale zevraj to pekne domrvili.
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    No ja som parkrat videla Alzbetin dvor a Arabelu, ale dnes sa v tv neda nic sledovat - u nas sa tocia bud telenovely, sitcomy, nemocnice alebo Panelak. Ked nahodou prepinam a natrafim na Profesionalov, tak niekedy dopozeram kvoli Kostelnemu.
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    Zlata Adamovska a Hrichy patera Knoxe - to som sledovala este na zakladnej :)
  • upraveno 19. září 2012
  • upraveno 19. září 2012
    No jasně, Hříchy byly výborné :-) jenom dodnes nechápu, proč někdo Adamovské neřekl, že neumí zpívat.
  • upraveno 19. září 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.