Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Pozn.: Byla to slova studentů, ne přednášející. Ta jen vychvalovala Gaimana, ale jinak se zdálo, že je objektivní :).
Pěkně to řekl Václav Bartuška (zmocněnec vlády pro dostavbu JE Temelín), když u nás měl vloni na jaře přednášku. "Porazili jsme tři hlavní nepřátele: hlad, tmu a zimu, a teď hledáme novou motivaci proč žít."
Přece si nebudeme svůj kýč vyvedený několika málo křiklavými barvami kazit tahy černé, když už jemnější odstíny namíchat nedokážeme. Smrt je prostě fuj, schováme ji za dveře nemocnice/krematoria, kde ji "nikdo nevidí". A před dětmi o ni raději nebudeme mluvit, aby to nakonec ještě nechytly taky..