Posta mi stratila kompltnu zdravotnu dokumentaciu.... Zaockovat ci nezaockovat sa proti kiahnam, ked ani neviem, ci som ich prekonala!? Uvidim, ako dopadne reklamacia na poste :(((
Tak a mám další 2 věci, na který si musím zanadávat :)
1) Pořád mi chodí z nějakého neznámého čísla prázdné SMS (po 1. jsem odepsala, že nevím, kdo je a že mi poslal prázdnou SMS, ale ony chodí furt dál). Nechápu to...
2) Kdo vymyslel široká víčka na plastové lahve? Jak se z toho má pít? Právě jsem se zlila jahodovým acidofilním mlíkem od hlavy až k patě :/
Ad 1) Dokud ti nepřijde esemeska že dlužíš prachy u společnosti, u který sis nikdy nic nepůjčila, je to v pohodě. Ad 2) S tímhle mám problém u určitých džusů a mám pak pocit že piju i nosem.
Tak to s dokladama se mi stalo kdysi dávno taky, bylo pondělí večer, ukradli mi to z batohu v tramvaji, policajti řekli nezájem, to musíte na MÚ, tam měli úřední hodiny pondělí a středa, tak jsem až do středy trnul, co s tim bude, než nahlásim ztrátu. pak se to taky našlo úplně všechno (v peněžence jsem zrovna měl jen 13 Kč, dobře ti tak hajzle zlodějská).
Jinak se dá najít na internetu seznam čísel, který se nemaj zvedat (hovor se přesměruje a platí chudák obvolanej), dvě z nich už v mobilu jám jako Nezvedat1 a Nezvedat2 (zkoušeli to parchanti), tak počítám, že tohle může bejt podobný. San by šlo jít za operátorem, jestli se to dá nějak zablokovat, aby se to z těhle čísel nepřijímalo.
@Krisa: Nejjednodušší máš jít za operátorem, ať to zkusí prověřit, případně ti příchozí SMS z tohoto čísla zablokovat. Pominu-li scénář, že máš na krku nějakého disciplinovaného devianta (běžný by nevydržel posílat pořád jen prázdné zprávy), může jít o technický problém.
Mně takhle kdysi přišlo několik prázdných SMS od kamaráda, který neměl zamklou klávesnici a klávesa nejvíc "na ráně" byl hotkey na poslání SMS na poslední volané číslo/první v seznamu, či tak něco (šlo o jeden starý Siemens). To se samozřejmě hned vysvětlilo, neb jsem věděl, od koho to je. Pokud ten člověk nereaguje na SMS, je to podezřelé, ale pořád to ještě může být nějaký starý člověk, který neví, co to SMS je.
Pokud jde o nějaké normální číslo, zkusil bych na něj zavolat (ne psát), případně jít rovnou za tím operátorem.
Komentáře
Zaockovat ci nezaockovat sa proti kiahnam, ked ani neviem, ci som ich prekonala!?
Uvidim, ako dopadne reklamacia na poste :(((
A co taky rušeň, púpava a lienka :)
1) Pořád mi chodí z nějakého neznámého čísla prázdné SMS (po 1. jsem odepsala, že nevím, kdo je a že mi poslal prázdnou SMS, ale ony chodí furt dál). Nechápu to...
2) Kdo vymyslel široká víčka na plastové lahve? Jak se z toho má pít? Právě jsem se zlila jahodovým acidofilním mlíkem od hlavy až k patě :/
Hned je mi líp :D
Ad 2) Vítej mezi nás :)
Ad 2) S tímhle mám problém u určitých džusů a mám pak pocit že piju i nosem.
Jinak se dá najít na internetu seznam čísel, který se nemaj zvedat (hovor se přesměruje a platí chudák obvolanej), dvě z nich už v mobilu jám jako Nezvedat1 a Nezvedat2 (zkoušeli to parchanti), tak počítám, že tohle může bejt podobný. San by šlo jít za operátorem, jestli se to dá nějak zablokovat, aby se to z těhle čísel nepřijímalo.
Mně takhle kdysi přišlo několik prázdných SMS od kamaráda, který neměl zamklou klávesnici a klávesa nejvíc "na ráně" byl hotkey na poslání SMS na poslední volané číslo/první v seznamu, či tak něco (šlo o jeden starý Siemens). To se samozřejmě hned vysvětlilo, neb jsem věděl, od koho to je. Pokud ten člověk nereaguje na SMS, je to podezřelé, ale pořád to ještě může být nějaký starý člověk, který neví, co to SMS je.
Pokud jde o nějaké normální číslo, zkusil bych na něj zavolat (ne psát), případně jít rovnou za tím operátorem.
Ale můžeš bejt ráda, ne každej má svého stalkera, můžeš si připadat zajímavějc :-)