Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
15253555758581

Komentáře

  • upraveno 5. září 2012
    Já o tom vstupu vim..ale přece jenom jsem si řikal když jsem už v (asi) v půlce Tance tak mě projít co tu je za starší články nemůžeš snad nic prozradit...a ejhle stalo se :-D trochu jsem to podcenil no .... :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. září 2012
    To mi zas "udělalo radost", když někdo otevřeně řekne, co si tak v koutku mysli myslim, např. jestli se náhodou někomu nehodí, když ze škol vycházejí nedovzdělaní lidi. Vůbec zajímavé o školství, společenské prestiži učitelů, ekonomické diplomacii a dalším: http://www.rozhlas.cz/praha/jaktovidi/_zprava/jak-to-vidi-ilona-svihlikova-4-zari--1105702
  • upraveno 10. září 2012
    Zdravim. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo víte o audioknihách George R. R. Martina. Dík za odpověď
  • upraveno 11. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. září 2012
  • upraveno 11. září 2012
    Keďže tu je veľa ľudí rozličných názorov a s dosť veľkým rozhľadom(áno, to bol kompliment), chcel by som sa spýtať istú otázku, ktorá ma trápi:
    Je podľa vás možné zabezpečiť, aby človek vo väzení nebol za žiadnych prípadov ohrozením pre verejnosť(útek, plánovanie zločinov na diaľku, ak sa jedná o teroristov alebo mafiu) a ak nie, či existuje nejaká iná alternatíva, ako trest smrti. Teda vlastne, či je správne v niektorých prípadoch udeliť trest smrti.
    (dla osm aj nový topic,. ale potom som si uvdeomil, že moc ľudí to tam zrejme neuvidí)
  • upraveno 11. září 2012
    Iba lobotomia....a aj to je tusim trestne :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 11. září 2012
  • upraveno 11. září 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 12. září 2012
  • upraveno 12. září 2012
  • upraveno 12. září 2012
    Né, né, to nemůže být pravda! Já nejsem tak ukecaná!!! :D
  • upraveno 12. září 2012
    Yop... omlouvám se :) BTW Kam se poděli Léto a Olorin? Ty jejich tuny komentářů jsou už notně zaprášené.
  • upraveno 12. září 2012
    Miss Utahraptor: Si stěžuj, jsi pode mnou .-)
  • upraveno 12. září 2012
    Tyna: Si stěžuj, jsi tu o čtyři roky dýl... ;D
  • upraveno 12. září 2012
    To je fakt, taky jsem si to uvědomila.
  • upraveno 12. září 2012
    Aspoň je vidět, koho to tu baví. :-)
  • upraveno 12. září 2012
    To říkáš jen kvůli té bramborové medaili... ;)
  • upraveno 12. září 2012
    Zajímal by mě průměrný počet příspěvků za den. :-)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 12. září 2012
  • upraveno 12. září 2012
    Hm... tak to se budu muset víc snažit :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. září 2012
    Ale sakra, přes 2700? To není možné. Kdybych místo toho psal knihy, tak už mám hotovou nějakou menší ságu.
    Zajímalo by mě, kolik je tu na fóru celkově textu. Kdyby se to vytisklo, kolik by to mělo stránek. :D
    A Gepeto největší sprinter :-) Za osm měsíců 6. příčka.
  • upraveno 12. září 2012
    mňam
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. září 2012
    Sem tu dlouho no :)
  • upraveno 12. září 2012
    Nevlezla jsem se do první dvacítky, co to? Budu muset přidat. bla, bla, bla,..... :-D
  • upraveno 12. září 2012
    Celkem mne těší, že jsem kdesi zapadlá.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 12. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. září 2012
    Ha, nejsem zas takovej ukecanec, jen starej kmet :)
  • upraveno 12. září 2012
    Stříbro! Juchůůů! Gratuluji ukecanému vítězi i dalším umístěným! Dostaneme imaginární medaile?! ?:)
  • upraveno 12. září 2012
    A dopr... brambora...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.