Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1474850525375

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. září 2012
    Hildegarda: Abys nebyla zklamaná, naprůměrný jsou pouze v měřítku naší kulturní (= podfinancované) instituce :)
  • upraveno 4. září 2012
    tak mne nejde o odmeny, ale mat sefa, ktory sa po ludoch nevozi a dokaze ocenit pracu, ked ju vidi :) teda dufam, ze hovorim o tebe :)
    nedavno mi byvala spoluziacka hovorila, ako dostala odmenu 2 (slovom dve) eura za projekt a za rok
    a dalsi znamy mal ako copywriter dostat za uspesnu kampan auto, ale pre istotu si to zmluvne podchytil, lebo jeho sefke neveril. Vyhodila ho hned po kampani a nemusela naplnit literu zakona
    clovek je neskonale stastny, ak narazi na dobreho sefa, takeho si treba vazit
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. září 2012
    Dneska mě kolega prosil, jestli může zejtra odejít ve čtyři (ve středu děláme do šesti). Samozřejmě mu vyhovím, je šikovnej a dříč.

    Před nějakou dobou se tam za ním zastavila jeho máma, tak pak přines z domova, že podle maminky jsem "děsnej sympaťák". Jak jsem slyšel tak píšu, navíc to hřeje mé ego :)
  • upraveno 4. září 2012
    Tak tak :-)

    edit - a neříkala jen to "děsnej" ? :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. září 2012
    Nevim, takhle to mám v jeho podání. Třeba si chtěl šplhnout u šéfa :)
    Ale nemyslim, že by byl ten typ.

    Náhodou, dneska tam byla jedna holka vyřizovat něco za svýho bratra (holce 18, ještě na gymplu, bratr o tři roky starší, ale slovy tý holky "povaleč", kterýho ona už nevychová) a ta nám pak řekla, že kdyby všechny instituce u nás fungovaly jako naše právní oddělení, bylo by to skvělý. :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Hm... tohle je fikce :D
  • upraveno 4. září 2012
    Krisa: Přece ale nebudeme drancovat přírodu kvůli nerostnému bohatství! Co zůstane našim potomkům?! Přestaňme být nenasytní! Žijme ze vzduchu! :D
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. září 2012
    Dreamer: Nejde mi to zobrazit...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. září 2012
    Hypervegan nejí to co vrhá stín.
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Mimochodom k teme... Čo keby ty Čo prečitaju aspoň skomentovali niečim ako prečitane?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Nephelim: Pěkné, určitě si to zaslouží dokončení:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. září 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. září 2012
    Definitivně na to prdím. Vzhledem k úrovni a kvalitě povídek na téma Valyrie (které jsem dosud přečetl) to vypadá, že ta má je jen sáhodlouhá, zbytečná a neoriginální nuda. A v některých věcech by to ještě vypadalo, že se opičím. :D
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
    Monte- A čo si mam myslieť ja?
  • JayJay
    upraveno 5. září 2012
    Takových nás bude víc... kteří o svém dílku výrazně pochybují.
  • upraveno 5. září 2012
    Co blbnete? Tohle není žádná zatracená CKČ.
  • upraveno 5. září 2012
    Pst- tiše, přehnaní sebekritici! Já už mám nervozitou ukousané čtyři články prstů a další komentáře (jakéhokoli charakteru) to nepřičarovalo. Jdu si trénovat Smraďochovy říkanky, člověk by si měl pamatovat své jméno (a literární zručnost)... :D
  • upraveno 5. září 2012
  • upraveno 5. září 2012
    Jak se dívám na komentáře k povídce č. 14, tak mám ještě prosbu: snažte se nezahazovat do odpadu povídky jenom proto, že pojednávají o vaší neoblíbené postavě nebo haní tu oblíbenou. Autoři si určitě nezaslouží odsudek jenom proto, že měli odvahu vybrat si kontroverzní postavu. :-)
  • upraveno 5. září 2012
    Miss Utahraptor: ta nejistota. A znamená ten komentář, že se povídka líbila, nebo jenom dotyčný nevěděl, co napsat? :-)

    Takže pište komentáře, autory to potěší a i negativní komentář nakopne - třeba někoho jiného napsat jiný názor. ;-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. září 2012
    U čtrnácky jsem nezahodil do odpadu povídku. Autor/ka vidí některé postavy jinak než já, to je autorská licence. Samotný popis šikany byl docela realistický. Debata se strhla spíš kvuli reakcím některých čitatelů než povídce samotné.

    Miss Utahraptor: Z toho si nic nedělej, taky bych si představoval aspoň 20, 30 komentářů u všech povídek, aby se strhla debata. Ale i minule tuším platilo, že množství komentářů nemělo vliv na celkový hodnocení.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.