Nevím, jak by někomu bylo, kdyby jeho oblíbený člověk na icefire k jeho povídce napsal, že to byla nejhorší ubulená limonáda, jakou kdy museli přetrpět. Dokonce to urazilo i jejich zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka jejich malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! :D
Alek: dobře, dobře, Uznávám, že videačesky tohle prospělo :).
Kdepak - to je jen náhoda :-) Nemysli si, že poznám když vidím, kdo to napsal :-) Jen si občas pamatuji, co kdo řekl a když náhodou uvidím stejně formulovanou větu nebo názor, který jsme už dřív četla, tak mne to trkne :-)
Jednoducho - napriklad podla cucoriedok :))) No niektori su jasni hned, Gepeto, Gardien, u niektorych je to frekvencia slovnych spojeni, ci zvolena tema. Napr, hoci nemam precitanych ani polovicu poviedok, tak predpokladam, ze Valyria je muzska tema.
Ja ocenujem kazdy komentar, lebo mozem v buducnosti nieco zmenit. Ak sa budu komentovat iba najlepsie poviedky, ktore si clovek vyberie, nevidim dovod, aby sa niekto urazal ci pisal urazky, pretoze predsa sa mu v tom pripade nieco na tej poviedke pacilo. Minule komentare boli fajn. Percenta z duse neznasam, odkedy ma v praci donutili napisat percento z buducej odmeny, o ktorej vyske som nemala tusenie, na vec, o buducej hodnote ktorej som vedela tiez velke H. Tak sme sa s kolegom dohodli, ze napiseme 12,66 periodickych a HR nas skoro prizabila :)))
Hehe, u nás platí, že vedoucí týmu má na konci roku určovat odměny pro jeho členy. Nevedu sice klasickej tým, ale komisi škod, tak jsem to mussel dělat taky. Nějaká imag. částka a teď jsem měl napsat řediteli, jakej poměr z toho kdo má dostat. Fuj, to byla odpornost.
Když mám navrhovat odměny pro svoje podřízený (celý dva), tam aspoň řikám konkrétní částku a vim, co je průměr v celým podniku. P. S. Navrhuju hodně nadprůměrný odměny...
Komentáře
Alek: dobře, dobře, Uznávám, že videačesky tohle prospělo :).
BTW o takový Austrálii bych to řek klidně :)
No niektori su jasni hned, Gepeto, Gardien, u niektorych je to frekvencia slovnych spojeni, ci zvolena tema. Napr, hoci nemam precitanych ani polovicu poviedok, tak predpokladam, ze Valyria je muzska tema.
Když mám navrhovat odměny pro svoje podřízený (celý dva), tam aspoň řikám konkrétní částku a vim, co je průměr v celým podniku. P. S. Navrhuju hodně nadprůměrný odměny...
ale nie, nemozem si stazovat, moje odmeny boli daleko daleko za hranicami mojej terajsej materskej :(((