Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1464749515275

Komentáře

  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Nevím, jak by někomu bylo, kdyby jeho oblíbený člověk na icefire k jeho povídce napsal, že to byla nejhorší ubulená limonáda, jakou kdy museli přetrpět. Dokonce to urazilo i jejich zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka jejich malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! :D

    Alek: dobře, dobře, Uznávám, že videačesky tohle prospělo :).
  • upraveno 3. září 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    To je rimmerovská konstruktivní kritika :D.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    H jako hidiot :D.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Ale Houby, Heavy metal :)

    BTW o takový Austrálii bych to řek klidně :)
  • upraveno 3. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Anebo Rimmer, a ten je nejoblíbenější :)
  • upraveno 3. září 2012
    Šak moje připomínky tady neberte vážně. Mám nějakou divnou náladu :D.
  • upraveno 3. září 2012
    to já taky ;-)
  • upraveno 3. září 2012
    Aložime učet AnonyMouse a ty ktory budu registrovany k nemu budu mať pristup lebo budu vedieť heslo a to sa bude meniŤ
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Když tu se někdo vydával za někoho jiného :-D A zrovna ty by sis všimnout mohla :-D
  • upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Protože tvoji jsem ještě nečetla :-p Čtu popořadě :-D
  • upraveno 4. září 2012
    Jak vy poznáte, co je čí? :D
  • upraveno 4. září 2012
    Kdepak - to je jen náhoda :-) Nemysli si, že poznám když vidím, kdo to napsal :-) Jen si občas pamatuji, co kdo řekl a když náhodou uvidím stejně formulovanou větu nebo názor, který jsme už dřív četla, tak mne to trkne :-)
  • upraveno 4. září 2012
    Jednoducho - napriklad podla cucoriedok :)))
    No niektori su jasni hned, Gepeto, Gardien, u niektorych je to frekvencia slovnych spojeni, ci zvolena tema. Napr, hoci nemam precitanych ani polovicu poviedok, tak predpokladam, ze Valyria je muzska tema.
  • upraveno 4. září 2012
    Ja ocenujem kazdy komentar, lebo mozem v buducnosti nieco zmenit. Ak sa budu komentovat iba najlepsie poviedky, ktore si clovek vyberie, nevidim dovod, aby sa niekto urazal ci pisal urazky, pretoze predsa sa mu v tom pripade nieco na tej poviedke pacilo. Minule komentare boli fajn. Percenta z duse neznasam, odkedy ma v praci donutili napisat percento z buducej odmeny, o ktorej vyske som nemala tusenie, na vec, o buducej hodnote ktorej som vedela tiez velke H. Tak sme sa s kolegom dohodli, ze napiseme 12,66 periodickych a HR nas skoro prizabila :)))
  • upraveno 4. září 2012
    Počkat - čučoriedky nejsou veverky? :-))
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Čože? Veverky že by boli čučoriedky? Toto ma dostalo :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 4. září 2012
  • upraveno 4. září 2012
    Já se v té havěti nevyznám. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. září 2012
    Hehe, u nás platí, že vedoucí týmu má na konci roku určovat odměny pro jeho členy. Nevedu sice klasickej tým, ale komisi škod, tak jsem to mussel dělat taky. Nějaká imag. částka a teď jsem měl napsat řediteli, jakej poměr z toho kdo má dostat. Fuj, to byla odpornost.

    Když mám navrhovat odměny pro svoje podřízený (celý dva), tam aspoň řikám konkrétní částku a vim, co je průměr v celým podniku. P. S. Navrhuju hodně nadprůměrný odměny...
  • upraveno 4. září 2012
    veverka=veverica(častejšie sa ale používa zdrobnenina veverička)
  • upraveno 4. září 2012
    flankere, ja te chci za sefa :)
    ale nie, nemozem si stazovat, moje odmeny boli daleko daleko za hranicami mojej terajsej materskej :(((
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.