Mně se líbilo hodnocení minule, nevidím důvod, proč ho měnit. Přijde mi lepší seřadit povídky, než každou zvlášť bodově hodnotit. Komentáře bych povinné ani mít nemusela, ale je mi to vcelku jedno.
Konkrétní komentář taky pomáhá utřídit si myšelnky. Na csfd se mi už stalo, že jsem během psaní komentáře změnil hodnocení, který jsem původně zamýšlel.
Komentáře
edit: a zase do toho vrtám! :D
Krisa: Howgh.
No tak budeme hlasovat do konce příštího týdne. Problém? :-)
S novým webem by to šlo, ale rozptyl nasazení je tak týden-několik měsíců, když se něco podělá :-)
Povídky jsou přece důležitější! :-))