Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1454648505175

Komentáře

  • upraveno 3. září 2012
    Jo, ty komentáře byly nejlepší.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Jo, lepší než ty v diskusích :)
  • upraveno 3. září 2012
    A navíc ty komentáře byly nejlepší. :-)
  • upraveno 3. září 2012
    U povinných komentářů byla anonymita, což je, zdá se, jedna z podmínek Jarly, aby vůbec něco hodnotila.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Komentáře dávejte samozřejmě do diskuzí k jednotlivým povídkám. Kvalitu určíte jen vy.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    jn, taky jsem si říkala, že nechci psát komentář k povídkám. Raději k hodnocení. Anonymně.

    edit: a zase do toho vrtám! :D
  • upraveno 3. září 2012
    V diskuzích se hádáme. Komentář u hodnocení může být upřímný a od srdce! :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 3. září 2012
    Mně se líbilo hodnocení minule, nevidím důvod, proč ho měnit. Přijde mi lepší seřadit povídky, než každou zvlášť bodově hodnotit. Komentáře bych povinné ani mít nemusela, ale je mi to vcelku jedno.
  • upraveno 3. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Konkrétní komentář taky pomáhá utřídit si myšelnky. Na csfd se mi už stalo, že jsem během psaní komentáře změnil hodnocení, který jsem původně zamýšlel.

    Krisa: Howgh.
  • upraveno 3. září 2012
    Mi se to taky líbilo minule - jen místo 5 teď bude 10, no. Problém? :-)
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    No tak teda ještě počkáme, celou akci jsem pozastavil. A počkám si, jestli někdo přijde s nějakým tím vlastním geniálním řešením.
  • upraveno 3. září 2012
    Aha. :-)
    No tak budeme hlasovat do konce příštího týdne. Problém? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Když Alek neví... :-)
  • upraveno 3. září 2012
    No to bych čekal, že budu zahrnut podobně příjemnými komentáři jako před chvílí :-)))

    S novým webem by to šlo, ale rozptyl nasazení je tak týden-několik měsíců, když se něco podělá :-)
  • upraveno 3. září 2012
    Na co spěchám? No chtěl jsem utnout to popichování zde. A s novým webem spěchám, protože kvůli němu odkládám jiné věci.
  • upraveno 3. září 2012
    Pojďme posunout start nového webu na konec roku!
    Povídky jsou přece důležitější! :-))
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Vlčačko - ty jsi typ houževnatého člověka nad věcí :-)
  • upraveno 3. září 2012
    Nééé! Zákaz anonymity? A co povolit alespoň anonymní mulťáky pro přihlášené? :D.
  • upraveno 3. září 2012
    To jsi ještě asi nezažila dobře míněnou tvrdou kritiku. :-))
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Ano. :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.