Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1434446484975

Komentáře

  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Dočteno. Každá z povídek má velkou sílu zaujmout, až na pár estetických renonců jsou i velmi čtivé, teda jestli bude další kolo soutěže zase o kus lepší než tohle, máme se zatraceně na co těšit.
  • upraveno 3. září 2012
    Jarla: Jak myslíš.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Prozatím čtu na přeskáčku.

    Taky se přikláním k napsání komentářů ke každé povídce, nejenom k těm bodovaným. Autorům to může pomoci a anonymita ubere studu napsat i negativní poznatek.
  • upraveno 3. září 2012
    Překvapila mě vysoká úroveň povídek:-) Nebyla tam žádná špatná a ani žádná, kterou bych nedočetla, protože mě nudila. Každé dílo je jiné, ale všechny jsou něčím zajímavé a hezké:-) Jsem ráda, že jsem nic neposlala, nerada prohrávám:-D
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Vlcacka: S tím absolutně souhlasím, jsou tam moc hezké věci:-) Byl to vtip;-)
  • upraveno 3. září 2012
    Vítězové jednotlivých témat se mohou klidně vyhlásit, ničemu to neuškodí. Nakonec ale stejně musí být vyhlášen absolutní vítěz s právem výběru dalšího tématu. Tak by to mělo být.
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Vlčačko - to je dobrá připomínka. Samozřejmě by byla škoda, kdyby se pisatel s chutí zapojit se nemohl zúčastnit, protože nemá třeba dočteno.
    Určitě by se to mělo nějak ošetřit. Ovšem stejně dobře se může stát, že všechny témata by se mohly týkat událostí a osob již třeba za prvními třemi knihami, takže rozhodně hlásit a individuelně upravit. Vyptat se aktivního pisatele, co už četl a pak upravit téma tak, aby se mohl zúčastnit.
    Co myslíš?
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Vlčačko - nadšení a aktivitu chválím :-) Rozhodně k tomu bude přihlíženo při vyhlašování tématu, respektive po vyhlášení se hned ozvi a ostatní začátečníci samozřejmě taky :-) Přece o vás nepřijdeme! :-)

    Přiznám se, že osobně mi nejlépe sedí úzké konkrétní téma s malým manévrovacím prostorem - to je výzva a velmi pravděpodobně mne něco napadne. U volných témat nemohu na námět kápnout. To abych uvedla, že nemusí být vždy čím volnější téma a větší počet - tím líp :-) Každý to má nastavené jinak v sobě.
    A ta různorodost je prima :-)
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Hmmmm... ja by som bral temu Winter is coming, štýl báseň.. tam by sa dala prejaviť brutalita a romancia v jednom
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. září 2012
    Pardon, já to myslel spíše tak že by se Jarla měla zúčastnit dalšího kola
  • upraveno 3. září 2012
    Jarla se ráda zúčastní, když ji něco napadne:-) V opačném případě by to moc nešlo :-D

    Gardiene - báseň je taky povolena v hlavním zadání :-) A klidně to může být na meteorologické téma :-D
  • upraveno 3. září 2012
    Hmm, Jarlu musíme stimulovat dobrým námětem. :-D
  • upraveno 3. září 2012
    Mimochodem, už začínáte vytipovávat autory povídek? ? :-)
  • upraveno 3. září 2012
    Někteří jsou jasní :-) Respektive 4 jsem viděla jen při zběžné prohlídnutí všech dvaceti včera :-) Teď čtu teprve desítku (beru to chronologicky). Neberu to jako detektivní práci poznat autory:-) Pozoruji způsoby uvažování, příjemně se bavím nad detaily, kterých si pisatelé v sáze všimli, zajímají mne jejich názory na různé nevysvětlené události, i když to nejsou nějaké velké teorie, ale třeba drobnůstky, jak se mohlo stát totok nebo onohle. Je to moc a moc příjemné :-)) Z těch povídek je dobře znát, proč si kdo oblíbil tu kterou postavu a jinou ne mnohem líp než když se to snaží shrnout do několika vět. Tohle je celkové nahlížení a je to výmluvné :-)

    Akorát bych poprosila, kdyby se i tentokrát tipující drželi na uzdě a nehalekali objevně, že to psal ten nebo ta :-) Zatím :-) Prosím.
  • upraveno 3. září 2012
    Tak konečně jsem na takovém PC, na kterém se dá i číst :D. Takže teď začnu s čtením a snad i komentováním. Jsem ráda, že je taková velká účast :).
  • upraveno 3. září 2012
  • upraveno 3. září 2012
    Ano, má to něco do sebe, ale například já jsem se zřekla předem toho, abych psala vůbec nějaké komentáře k povídkám (stejně tak jsme to chtěla udělat minula) a už jsme to porušila, ale znovu už ne.
    Neumím napsat zaobalenou kritiku a řekla bych na prudko i když s dobrým úmyslem, co považuji za nedostatek nebo přebytek.
    Mrzelo by mne, kdybych tím někoho ranila, zvlášť, když tohle v úmyslu nemám. Jsem totiž velmi ráda, že tolik lidí napsalo. Ale zase jen chválit taky nedokážu, když vidím, kde to pokulhává. Takže ať to dělají ti, co to umí obalit něčím hezkým a ne já, co na srdci to na jazyku :-)
  • upraveno 3. září 2012
    A to mě zase vždycky tak poskočí srdíčko když se přihlásím a vidím nový komentář u své povídky :-)
  • upraveno 3. září 2012
    Lady Sansa: Mi taky :)
  • upraveno 3. září 2012
    Nešlo by pak vybírat nejlepších sedm, namísto pouhých pěti? Mám přečteno poprvé a už teď vím, před jakým dilematem budu zase stát...
    Když je i povídek celkem víc...
    Sedmička je takové pěkné číslo...
    Polovina Západozemí by mohla vyprávět... ;)
  • upraveno 3. září 2012
    Co polovina, pěkné dvě třetiny :-) A taky se přikláním k sedmičce, klidně i k osmičce. Zatím mám přečtených povídek šest a děsím se okamžiku, kdy se budu muset rozhodnout.
  • upraveno 3. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. září 2012
    Ať rozhodne rada starších. Ale kdyby měli lidi komentovat všechno, co pak řeknou u svý povídky?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.