Sportovní aktivity a podobné vylomeniny

upraveno 30. dubna 2012 v Rozličný pokec
Vzhledem k tomu, že místní Spolek přátel železa (AshaG, flanker.27, Krisa a příležitostně i já ;-) off-topicuje chvíli tu a chvíli zas jinde, zkouším tímto vytvořit topic věnovaný rozličným sportům, které sami aktivně provozujete/provozovali jste - ne nutně na soutěžní úrovni. Pro jistotu zdůrazňuju, že do toho nepatří pití piva na rekord, sledování fotbalu v TV, ani další bohaprosté* činnosti, které si někteří pletou se sportem.
*dovolávání se ho/jich k získání relevantnosti nestačí.
13468917

Komentáře

  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Nejdřív jsem to před lety prožívala, ale pak mi to zevšednělo. Už si ani nevšímám, že někdo zachtívá - prostě najednou koukám, že kojím a nevím, jak k tomu došlo...vyhrnu triko nebo halenku a ono stejně je přitom pendrek vidět :-)
    Jen jednou jsem zažila prekérku, když jsme si vzala šaty se stojáčkem na dlouhý zips vzadu a vypasované na postavu - vypadají famózně, ale kojit se v nich nedá, pokud je vzadu nerozepnete a nesundáte celý vrch až k pasu :-D
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Jarla: No jo, kojit, ale představ si, jak odstříkáváš do tlamičky... To je bizarní podívaná, pro někoho, kdo to nikdy neviděl. Pro mě teda byla, když jsem zjistila, že mezi námi a skotem není velký rozdíl.
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    No, já se teda, ač neotec, nestrýc a dokonce i nematka, zapojim...
    :-)
    Mně to někdy vadí - když se kojí až moc veřejně... Nedávno jsem byl v restauraci, došla tam jedna mladá paní s dítětem a rozjela to... - hovor v restauraci utichnul, všichni chlapi oči do talíře, abysme nevypadaly jako úchyláci... - tady mi to třeba silně vadilo...
    nevadí mi to, když je to aspoň trochu mimo, ale uprostřed místnosti, když nemůžu odejít a ani se de facto jinam dívat(byl to stůl uprostřed podniku) - to mi přijde nevkusný, kdyby si sedla trochu na stranu nebo se alespoň trochu zahalila...
    V tom parku, jak třeba psala Tyna, je to v cajku, prostě projdu okolo, těch pár vteřin mrknu jinam, žádnej problém... - ale když není ta možnost, pak mi to přijde jako trochu bezohlednost vůči cizím lidem...
    Já jsem si připadal, že tam nemam co dělat - považuji to za velmi intimní, jaksi interní rodinou záležitost, u který nemam co dělat, ale do který jsem byl nuceně zatáhnut...
    Jak říkám - v uzavřený místnosti by bylo fajn trochu diskrétnosti..
    (tak - a teď mě asi sežerete zaživa)
    :-)

  • upraveno 29. srpna 2012
    P.S. došel jsem se kvůli vám zvážit
    :-D
    187/84
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
    To je přesně ono, vnímat to jako součást ženského vybavení a potěchu pro oko je něco jiného než ro nás muže sekundární účel... :)

    Ostatně Desmond Morris vyvozuje, že tvar prsou je dán primárně právě atraktivitou pro samce, než aby se s tím pohodlně kojilo...
  • upraveno 29. srpna 2012
    Stejně při kojení (ne dojení:) toho moc vidět není.

    Ještě k těm váhám, mám kamaráda, co má při 182 kolem 60 kil a co se týče svalů, tak je to takový maratonec. Když jsme se ze srandy vážili na nějakém etiopském letišti, byli místní nadšení z toho, že bílý odpovídá jejich váhové kategorii (to měl 58 kg :)
  • upraveno 29. srpna 2012
    Stark z hor: Pracovala jsem na brigádě v restauraci a když to takhle někdo vyloženě "rozbalil" (=vysléct se více než je nutné a ještě se otočit k celé restauraci, ať na to všichni musí koukat a úplně nejlépe to ňadro cpát obsluze pod ruce:-)), tak jsem se z toho cítila docela dost nesvá...
  • upraveno 29. srpna 2012
    Aha, tak já jsem v hospodě kojila (ale byla až na vyjímku rpázdná, protože zrovna otevřeli). U stolu to nikomu nekojilo a jak se dívám na fotky, nic k vidění nebylo. K frfňalům, proč bylo malé dítě v hospodě, protože byla kosa a my jsme neměli kam jít.
  • upraveno 29. srpna 2012
    Desmond Morris plus drtivá většina mužské populace si může myslet, co chce, ale prsa, cecíky, vemena a podobné zařízení u savců jsou určena k výživě mláďat .-)

    Kojit v restauraci je teda zvláštní, ale k uvážení jinak nabízím toto "dítě, které má hlad, řve. A před tím neutečete. U kojící dámy se prostě můžete chvíli dívat stranou. ale taková cesta autobusem, kde řve hladový kojenec, je teda lahůdka, to bych ho nakojila snad sama :-)"
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    brbr: Jasně, pokud to uděláš normálně, tak to je OK:-) Chápu, že je nutné dítě nakrmit. Ale někdo vyloženě exhibuje a mě prostě cizí prsa znervozňují:-D
  • upraveno 29. srpna 2012
    Stark z hor: Maloktory podnik ma take kojacie kutiky ako IKEA. Ked holt nie je volny stol v ustrani a musim kojit, tak kojim, ale vacsinou si plienkou prekryjem dane partie alebo sa obratim k oknu. Chapem tvojej reakcii, lebo dnesna spolocnost na to nie je zvyknuta. V minulosti sa od toho upustilo a viac sa lahvickovalo.
    Nemusis cumiet do taniera, proste sa tvar prirodzene, ako keby cez ulicku sedel Dark Vadder :)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Týno - ad Morris - hovoří se o tvaru a tam jde skutečně o vizuelní výběr a ne o pohodlí dítěte :-) Pro pohodlí dítěte by měla bradavka tvar jako u šimpanzů - prostě protáhlá s bambulkou na konci jako dudlík, ale protože to není tak na pohled hezké, tak si muži vybírali ženy s poněkud jiným tvarem, až tento tvar převládl....dítě z toho stále ještě může pít, i když se více nadře jazáčkem :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Jarla: Takže za to, že jsem nemohla plně kojit, můžou zmlsaní chlapi...
    Já to věděla.
    Fakt díky, pánové...
    :-)

    btw. Je pravda, že jsem si kolikrát říkala, proč mají lidé jako živočišný druh takové problémy s výživou vlastního potomstva

    Tím ale flanker ztratil svůj argument, protože bradavka není ve výstřihu vidět :-)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Bradavka není vidět ve výstřihu, ale ehm...tyto změny neprobíhají během pár stovek let, kdy se čekalo do svatby než si chlap ženu prohlídne :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 29. srpna 2012
    Stačí trošku chladu.-)
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Jelítka :-))) Huh nechtěla bych být majitelem takového jelita....necítím potřebu nic vylepšovat na svém partnerovi - v mých očích je dokonalý, takže předpokládám, že partner bude tak nějak taky vnímat mne :-) (ten můj to i tvrdí, tak doufám, že to je pravda :-D)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. srpna 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 29. srpna 2012
    180/64, ať jím jak jím, tak nepřiberu. Možné to však očividně je, můj bratr (dvojče) to zvládl a to vážil vždy o pár kil míň.
  • upraveno 29. srpna 2012
    Někdy mám dojem, že se mi vážně servou - rozhodně na sebe vrhají nevraživé pohledy, když dojdou večer k závěru, že ten druhý má na mne větší právo a první si mne uzurpuje :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.