Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
17475777980394

Komentáře

  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
  • upraveno 28. srpna 2012
    Spíš bych řekla, že je to tím, že 83 % ženskejch neumí psát. Když umí, tak ať se raději drží historických románů. Složité příběhy fantasy, scifi atd. jim prostě většinou nejdou...
  • upraveno 28. srpna 2012
    Nebo píšou sladkobolný sračky a lidi to kupujou. Ale zase si říkám, že jak je pro nás únikem SF a F, pro některé jsou únikem telenovely a filmy podle Rosamunde Pilcher. Jen je třeba nelítat na růžovým obláčku celej život anebo si nemyslet že gaunera ozbrojenýho ráží 7,65 zničí umělohmotnej fázer.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
    Ano, představa toho, co by mohl troška natočit s hollywoodským rozpočtem je nepochybně... fascinující? děsivá? (doplňte dle vlastního uvážení) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. srpna 2012
    Neeeeee, tohle už nedostanu z hlavy. Vždycky když uvidím Slye, tak si vzpomenu...
  • upraveno 29. srpna 2012
    Tohle musím vidět. I negativní reklama funguje. :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 29. srpna 2012
  • upraveno 30. srpna 2012
    Bohužel i céčka si své diváky najdou, jinak by na to nikdo nedal peníze.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. srpna 2012
    Hehe, včera to bylo na Nova TV, tak jsem to zkusmo pustil... :)
  • upraveno 30. srpna 2012
    A výsledok?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. srpna 2012
    Nó. Jak se ta "loď" vlastně pohybovala? Odkdy vitriol vybuchuje jako TNT? Proč špinavá kormidelnice vyýpadá jakoby právě vyšla z kosmetuickýho studia? Kdeže tam byli ti draci? Co na to Jan Tleskač?
  • upraveno 30. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. srpna 2012
  • upraveno 30. srpna 2012
    Zrovna jsem tuhle nádheru začal před 5 minutami stahovat. Vzhledem k tomu, že "Bílou velrybu" mám rád jako knihu i jako film (ať už ten s Peckem, nebo moderní se Stewartem), na to dračí zpracování už se třesu. Má oblíbená složka "Fantasy sračky" jistě získá další pozoruhodný exponát.
  • upraveno 30. srpna 2012
    Kolikokoli: ty ženské autorky - to je téma na dlouhou diskuzi, ale určitě bych je všechny neházel do jednoho pytle. Pokud sleduješ českou fantastiku, jistě víš, že taková Rečková, Vrbenská nebo Neomillnerová rozhodně nepíší žádné sladkobolné slátaniny. A když se vrátíme pár let do minulosti tak kromě biopunku Evy Hauserové tu máme kupříkladu Carolu Biedermannovou, jejíž literární ztvárnění sexuality mělo k nějaké romantice na míle daleko a pro řadu čtenářů Ikárie se v 90. letech stalo takřka nestravitelným soustem :-D.
  • upraveno 30. srpna 2012
    Crocuta: Českou scénu moc neznám (ani autory ani autorky), ale nepamatuji si snad nic, co by napsala ženská a opravdu se mi to líbilo (a nebyla to červená knihovna).
  • upraveno 30. srpna 2012
  • upraveno 30. srpna 2012
    Já mám teď zrovna kromě Žambochova "Drsného spasitele" rozečtenou antologii "2005: Česká fantasy" a její redaktor Vlado Ríša do ní shodou okolností kromě sebe a Leonarda Medka (který zrovna s Františkou Vrbenskou občas píše v tandemu) zařadil v drtivé většině ženské autorky - a zatím se to čte opravdu dobře. Jinak - pokud čte někdo pravidelně Pevnost nebo XB1 (dříve Ikárie), má o výše zmíněných dámách a jejich tvorbě jistě docela dobrou představu.
  • upraveno 30. srpna 2012
  • upraveno 30. srpna 2012
    Tiez som tu zbierku citala a Maluchu si pamatam
  • upraveno 30. srpna 2012
    Ano, Veronika Válková tam je, ale k té jsem se ještě nedostal - dočetl jsem 3., Ríšovu povídku. Sbírka začíná výborným příběhem z třicetileté války od F. Vrbenské.
  • upraveno 30. srpna 2012
    Tak jinak, je na obálce kostlivej kůň?
  • upraveno 30. srpna 2012
    Ne ne, jsou tam nějací (asi španělští) žoldáci v ohozu ála Dobytí Mexika Hernánem Cortézem a za nimi se krade jakýsi obří leguán.
  • upraveno 30. srpna 2012
    To je z ineho roku, myslim tu maluchu - tusim 2007? Ale to iba hadam, lebo som ich precitala vsetky
  • upraveno 30. srpna 2012
  • upraveno 30. srpna 2012
    Kostlivej kůň... toho mám v knihovně též. Na obálce sbírky povídek R. Holdstocka "Les kostí" z roku 1996. Je to vlastně chronologický začátek cyklu o lese mytág.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.