No samosebou, když je to jedno z témat :-)) Teda téma je Valýrie a ne přímo její zkáza, ale protože o Valýrii víme jen, že byla zničena a krom toho málo malučičko...tak to je logické téma, ne ? :-))
No ako hlavnes a dopredu ospravedlňujem ak v tom niekto uvidi naznaky z mnohych hier a podobne ale možno si to len myslim... Hlavne to chce doklepaťskazu... neviem sa rozhodnuť medzi meteoritmi rucanim, knihou osudu...
Vlčačko, ale no tak, takové věci o sobě neříkej :-) Hlavně už taky nemůžeš dospat, co ? Teda já rozhodně ne, furt už číhám až dojde k dalšímu zveřejnění a čtení :-)) Závidím šerifovi, že může číst hned, jak dojdou :-))
Áno, zničených Valyrií bude viac :D Moju poviedku ale berte veľmi optimisticky, druhá možnosť bola Robb a Jeyne a myslím ,že o nej by ľudia moc čítať už nechceli :D
Vlčačko - někteří si toho nevšimnou...a když tak existuje jednoduchý test - až uslyšíš "...a pak mu ji zabalil a usek!" tak to znamená, že jsi nedávala pozor :-D
Komentáře
I když třeba takový Ramsay by si něco takového zasloužil.
Směle do toho :-))
Hlavne to chce doklepaťskazu... neviem sa rozhodnuť medzi meteoritmi rucanim, knihou osudu...
Hlavně už taky nemůžeš dospat, co ? Teda já rozhodně ne, furt už číhám až dojde k dalšímu zveřejnění a čtení :-)) Závidím šerifovi, že může číst hned, jak dojdou :-))
A vidím to na podsoutěž o nejlépe zničenou Valyrii. :-D