Náhodou, kdybych si měl vybrat nějakého z ASOIAF bohů tak Rohlík by byl celkem jasnou volbou. Jeho kněží mají docela dobré skilli a jsou rozhodně užitečnější než jakýsi "potopený bůh" a jiné podivné bytosti. Možná ještě Staré bohy, uvidíme co dovedou...
Neviem, či ide o Starých bohov alebo len o schopnosti Detí lesa. Pri Chrchlovi je pravdepodobné, že má moc, keďže Melisandra v neho verí(vieme z POV) a to, čo robí nie je len od nej. Ale u Starých bohov sme nikdy nevideli preukázanie moci, rovnako ako u Siedmich alebo Potopeného boha.
Šerif právě hlásí, že zatím poslali tito: mám zatím: svoa, Morag, Anglachel, Vlcacka, Kolikokoli, Jay, Sansa, Everet
Takže kdo poslal a není uvedený (tuším Ben Nevis?třeba), ať to Alekovi pošlou raději znova a dobře označené předmětem POVÍDKA, aby to někam nezapadlo :-) A samosebou ti, co neposlali, tak by teda měli :-p :-D Těch 15 kousků, co minule přece dáme, ne ?! :-D My tomu věříme! Věříme! :-p
Komentáře
Tak teď už to snad hážu správně!
EDIT: Obzvlášť pokud hraješ na ofíku.
Takže kdo poslal a není uvedený (tuším Ben Nevis?třeba), ať to Alekovi pošlou raději znova a dobře označené předmětem POVÍDKA, aby to někam nezapadlo :-)
A samosebou ti, co neposlali, tak by teda měli :-p :-D Těch 15 kousků, co minule přece dáme, ne ?! :-D My tomu věříme! Věříme! :-p