Kde si byla sybyla, když se finanční kríza rodila :)
Ja mám asi tak ledva jednu stranu, ale snáď to dokončím... Zajtra idem na chatu a vrátim sa až neskoro (približne neskoro) v piatok, ale to hádam stíham ;) Ak nie, môžem sa motivovať, že ma bude večer strašiť zlokrisa ;D Har!
Hm, tak jsem taky přispěla svou maličkostí. Hlavně se těším na povídky ostatních, jsem strašně zvědavá :D. Doufám, že jich bude minimálně tolik, jako minule :)
Komentáře
Ja mám asi tak ledva jednu stranu, ale snáď to dokončím... Zajtra idem na chatu a vrátim sa až neskoro (približne neskoro) v piatok, ale to hádam stíham ;) Ak nie, môžem sa motivovať, že ma bude večer strašiť zlokrisa ;D Har!
a nezapomeň se podepsat :-) Myslím tady tím nickem a ne Laco Švirák :-)
Pošleme to Georgovi, ať se inspiruje, kde to ještě jde. ;)
Akorát jsem nechápavá, od koho je to lvíče po boku Robba?
Jinak hlásím hotovo- jedna povídka dokončená, odesílat ale stejně budu až na poslední chvíli, kvůli dodatečným úpravám (volba slov apod.). :o)