Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1343537394075

Komentáře

  • upraveno 22. srpna 2012
    Nechce se mi psat narychlo.. neskoro som sa uvedomil.. Čiže.. neprispejem
  • upraveno 22. srpna 2012
    Nechci slyšet žádné výmluvy, vy dva! Jen se nepodceňujte, jo! Jsou tady lidi, co chtějí číst něco ze světa IF :-))
  • upraveno 22. srpna 2012
    Ja snazne prosim, aby prispievajuci do fora znacne obmedzili svoje prispevky, nech mam cas na pisanie :)
  • upraveno 22. srpna 2012
    Ok tak ja to idem pisať... ale podľa mňa sa vam to pačit nebude
  • upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 22. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. srpna 2012
    Kde si byla sybyla, když se finanční kríza rodila :)

    Ja mám asi tak ledva jednu stranu, ale snáď to dokončím... Zajtra idem na chatu a vrátim sa až neskoro (približne neskoro) v piatok, ale to hádam stíham ;) Ak nie, môžem sa motivovať, že ma bude večer strašiť zlokrisa ;D Har!
  • upraveno 22. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Aj vám sa deje, že dokončíte poviedku a nechce sa vám to poslať? :D
  • upraveno 23. srpna 2012
    To s tím lezeš na poštu ? :-))
    a nezapomeň se podepsat :-) Myslím tady tím nickem a ne Laco Švirák :-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    svoa00: Krásné.

    Pošleme to Georgovi, ať se inspiruje, kde to ještě jde. ;)
  • upraveno 23. srpna 2012
    svoa: Jééé :)))
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Díky. All my Stark feels right now ;(
  • upraveno 23. srpna 2012
    Right into da feels. ;____;
  • upraveno 23. srpna 2012
    svoa00: To je moc hezké...:-) Líbí se mi označení Sansy, Něžná vlčice:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. srpna 2012
    svoa00: Ale ještě někdo tam chybí :-)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Hups, tentokrát sem se nějak rozjela a asi vás potrápím něčím trochu delším. Snad se najdou vytrvalci, kteří to přetrpí až do konce :)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Je to pěkně napsané, ale Starkové... ať zůstanou raději v hlíně. :D
  • upraveno 23. srpna 2012
    svoa00: Nádherné!
  • upraveno 23. srpna 2012
    Hm.. mile.. invazia nemrtvych
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Hm, tak jsem taky přispěla svou maličkostí. Hlavně se těším na povídky ostatních, jsem strašně zvědavá :D. Doufám, že jich bude minimálně tolik, jako minule :)
  • upraveno 23. srpna 2012
    Hrozně dojímavé. Četla jsem to podruhé a už zase mám červený nos. :-)
    Akorát jsem nechápavá, od koho je to lvíče po boku Robba?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
  • upraveno 23. srpna 2012
    Kolikokoli: Normálně lituji, že mám zapnuté bělení spoilerů! Takové pěkné překvapení! :D

    Jinak hlásím hotovo- jedna povídka dokončená, odesílat ale stejně budu až na poslední chvíli, kvůli dodatečným úpravám (volba slov apod.). :o)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.