No buď má někdo fotky z minulých let a stačí i třeba na fotce mísy s cukrovím napsat - jsou to tyhle ve tvaru kytičky s červeným zdobením :-) To abychom věděli, jak to vypadá. Když člověk dělá podle receptu a vůbec nevidí, jak to vypadá...no já jsem z toho velmi nejistá :-) Nebo aspoň nakreslit :-)
Jo taková skrytá reklama :-)) Ne, není v tom žáden úmysl - je to jen náhoda :-) některé druhy mého oblíbeného vánočního. To krájené dole je perník plněný povidly nebo ořechovou nádivkou. A trošinku tam prosvítá bacoň, což jsou mandle ve sněhovém těstíčku nakrájené na lístky a sušené v troubě - takové furtžerky :-)
Všetko až na cukrový.. kto navari lepŠie.. ale asi by sme mali zvoliŤ minimalne kontinet.. keď si predstavim čo všetko od nudli s krevenami po maso pečene na otevřenem ohni se da ukuchtiŤ když to vemem celosvětovo
Já mám k pusinkám nějakou averzi... :-( Nejvíc zbožňuju mrkvové rohlíčky. To těsto samo o sobě je odporné, takže ho nikdo neužírá za syrova. Ale pak když se upečou a obalí v cukru... wau...
Sladké, ale né moc - to je na nich to záludné - člověk se jich vůbec nepřesladí :-)) Jeden den se to upeče v srnčím hřbetu a druhý den se to nakraje na vlasové lístečky a nechá dosušit na plechu v troubě. Dá se to jíst furt a furt máte ruku v mísem, i když na jiné jídlo se už nemůžete ani podívat :-D
Komentáře
některé druhy mého oblíbeného vánočního. To krájené dole je perník plněný povidly nebo ořechovou nádivkou. A trošinku tam prosvítá bacoň, což jsou mandle ve sněhovém těstíčku nakrájené na lístky a sušené v troubě - takové furtžerky :-)
Nejvíc zbožňuju mrkvové rohlíčky. To těsto samo o sobě je odporné, takže ho nikdo neužírá za syrova. Ale pak když se upečou a obalí v cukru... wau...