FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Jo a Bolt teď po štafetě křičel na někoho do hlediště "Česka čau!" :)
Svoboda prý rozjel pětiboj skvěle hned při šermu. Jaképak skvěle, když se pak musí s Číňanem honit ještě ve vodě i na souši. Počítám, že to má co do činění s tím slovem "moderní"..
Chudák Veselý je adeptem na moji volejbalovou poučku: "Než pošleš čtvrtou rouru za sebou do autu, tak to zkus mezitím aspoň jednou narvat do desky!" Železný se tvářil, že snad sleze dolů a těch 85m, co by letos stačily na zlato, hodí v civilu.
Mám radost z Čičerovové, kterážto je mi velmi sympatická. Dal jsem si k tomu Ruskou zmrzlinu a vychutnal si její vítězný skok.
suma sumárum:
CZE: 4 - 3 - 3 a 19. místo v žebříčku
SVK: 0 - 1 - 3 a 59. místo
Nejvíc kovů si domu vezou pruhovaný s hvězdičkami. 104 (46 ze zlata) z toho 31 z plavání a 29 z atletiky. Za pozornost také stojí Maďarsko na 9. místě a Kazachstán na 12.
brazílčania by si mali začať zvykať že vo futbale a volejbale bude už aj finále úspech... hlavne vo futbale nevidím tie ich ambície na domáce MS vôbec ružovo....
Obáváms se, že Brazilci budou pro mě nekoukatelní - Londýn byl pro mě první OH ceremoš, kterej jsem fakt dal s chutí celej a dal bych ho znovu (Barcelonu jsem věkově nedal, takže znám jen to legendární vystoupení). A vzhledem k tomu, že olympiáda se na nějakých 20 let stěhuje mimo Evropu, tak to byl nadlouho asi i poslední :-)