Vzpomínám si, že jsme asi ve třetí třídě měli v čítance úryvek z jakési knížky - neptejte se jaké (netuším). Šlo o holku, která měla psa, se kterým strávila dětství a byla na něm citově závislá a pes už byl postarší (asi 8 let) a ona se strachovala, co si počne, až ten raťafák umře stářím. a pak se dostala do situace s rozjetým neřízeným psím spřežením, které se hnalo ulicí (jo bylo to něco ze sněžného severu) a kousek níž v ulici se batolilo malé děcko a holka jediný způsob jak zachránit děcko byl hodit před spřežení svého psa, kterého rozcupovali na kousky, ale zastavili. Z toho jsem měla noční můry. Ze všeho nejčastěji se mi zdává, že tam pod spřežení hážu tu blbou krávu, co obětovala vlastního psa, kterého se mi daří zachránit, protože si ho dotyčná nezaslouží :-p
Dámy a Pánové, může mi někdo z vás vysvětlit tu všeobecnou nenávist vůči Rolandu Emmerichovi na CSFD. Nějak mi připadá že jeho filmy dostávají nízké hodnocení jen proto že hodně lidí nesnáší Emmericha. Proč? Kvůli tomu jak v každém filmu ničí USA a dělá z nich ještě větší blbce než jsou (možná)? Nějak tu nenávist nechápu...
Na jeho ničení USA už jsem vymyslel teorii, že jakožto Němec na plátně napravuje to, co se za války nepovedlo Hitlerovi :) Ale jinak: nemůžu říct, že bych ho nenáviděl, jen jsou jeho filmy tupej odpad a dostávaj takový hodnocení jaký zasloužej :)
EY: Hvězdná brána - nuda, ale neni tam jinak nic co by mě vyloženě iritovalo Den nezávislosti - americký Den nezávislosti se stává dnem boje za svobodu všech národů, jakýsi zneuznalý opravář televizí uvědomělý v třídění odpadu vymyslí virus kompatibilní s mimozemským OS a komunikující ve Win'95, americký prezident hrdě nastupující do stíhačky, ne Jožina z bažin koho by to napadlo, platí jen a pouze práškovací letadlo... Na druhou stranu nedávno viděná Battleship mi řekla, že jsem tomu odpad dávat nemusel, páč Den nezávislosti si sice vytýčil pitomá pravidla, ale aspoň je dodržuje, ve světle tý ubohosti si ode mě možná tu jednu hvězdičku na csfd zaslouží :) Godzilla - no comment :) Patriot - vlastenecká sračka, slušnějc to říct nejde, ne proto, že je vlasteneckej, ale proto že je blbej, historicky naprosto mimo. Stačí porovnat se seriálem John Adams, to je příklad jak se to má dělat Den poté - dá se přežít, ale to spalování knížek mi připadá tak neblaze symbolický... 2012 - no comment :) nakonec nejsnesitelnější je těžce béčkovej Měsíc 44, blbost, ale docela sympatická
Viděla jsem nějaké Emmerichovy blockbustery a nejsou o nic horší než od jiných režisérů. Třeba nedávno jsem viděla Battleship a větší hovadinu těžko pohledat. Alespoň, že tam hraje upír Eric. :-)
Jo, zrovna tahle scéna se mi taky líbila (teď mě napadá, že se tu "americký hrdina" chová vlastně jako typickej "zlej terorista" odněkud z blíz. východu, popřípadě afriky-přepadení v nepřehledném terénu, dětští "vojáci"... :D )
Statečné srdce bylo fajn, totiž když jsem ho viděl v originále. Pak jsem jednou šel kolem televize a slyším Trávníčka, jak tam tou svojí fistulí ječí cosi o svobodě, a on tam stojí Gibson a mává zbraní proti Angličanům. Chvíli mi trvalo, než jsem si to spojil.. Na Hawkeyeho Pierce dobrý, ale na tohle?! Velmi se mi líbil Edward, jeho hláška "Irish.." s pouze jemným tónem pohrdání byla dokonalá.
Komentáře
a pak se dostala do situace s rozjetým neřízeným psím spřežením, které se hnalo ulicí (jo bylo to něco ze sněžného severu) a kousek níž v ulici se batolilo malé děcko a holka jediný způsob jak zachránit děcko byl hodit před spřežení svého psa, kterého rozcupovali na kousky, ale zastavili.
Z toho jsem měla noční můry. Ze všeho nejčastěji se mi zdává, že tam pod spřežení hážu tu blbou krávu, co obětovala vlastního psa, kterého se mi daří zachránit, protože si ho dotyčná nezaslouží :-p
A nedávno jsem zaslzela u Legendy o vášni.
Ale jinak: nemůžu říct, že bych ho nenáviděl, jen jsou jeho filmy tupej odpad a dostávaj takový hodnocení jaký zasloužej :)
Já FoxFace. :-) Sic nevyhrála, ale bramborová medaile z 24 závodníků je taky pěkný výsledek ;-)
Den nezávislosti - americký Den nezávislosti se stává dnem boje za svobodu všech národů, jakýsi zneuznalý opravář televizí uvědomělý v třídění odpadu vymyslí virus kompatibilní s mimozemským OS a komunikující ve Win'95, americký prezident hrdě nastupující do stíhačky, ne Jožina z bažin koho by to napadlo, platí jen a pouze práškovací letadlo... Na druhou stranu nedávno viděná Battleship mi řekla, že jsem tomu odpad dávat nemusel, páč Den nezávislosti si sice vytýčil pitomá pravidla, ale aspoň je dodržuje, ve světle tý ubohosti si ode mě možná tu jednu hvězdičku na csfd zaslouží :)
Godzilla - no comment :)
Patriot - vlastenecká sračka, slušnějc to říct nejde, ne proto, že je vlasteneckej, ale proto že je blbej, historicky naprosto mimo. Stačí porovnat se seriálem John Adams, to je příklad jak se to má dělat
Den poté - dá se přežít, ale to spalování knížek mi připadá tak neblaze symbolický...
2012 - no comment :)
nakonec nejsnesitelnější je těžce béčkovej Měsíc 44, blbost, ale docela sympatická
Velmi se mi líbil Edward, jeho hláška "Irish.." s pouze jemným tónem pohrdání byla dokonalá.