12 dôvodov prečo bojkotovať GoT

upraveno 13. ledna 2012 v Seriál Hra o trůny
178101213

Komentáře

  • upraveno 1. srpna 2012
    :D:D:D nečetl jsem příspěvky, to je až tak zlé? :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. srpna 2012
    Celý ten článek je satira :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    no ještě že tak :D
  • upraveno 1. srpna 2012
    Nemohol by niekto kompetentny uviest k clanku, ze ide o parodiu? a njalepsie hned v nadpise :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. srpna 2012
    Hildegarda: zásadně ne. Je zábavné si jednou začas přečíst jak někdo naštvaně kritizuje autora článku :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Uz mas abstak, ze nie je kazdy den stvrtok, ze? :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Když jeden pokorně slouží, druhý musí vládnout :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Je totiž zajímavé sledovat koho ten článek pohorší aniž by ho pořádně přečetl a dával pozor na to, co čte :-D
    Slušní lidi by měli být varováni, že na obzoru je další pošahaný křesťánek:-p

    Stejně je hezké, jak je jedna katolická církev, u níž jsou všichni křetěni s jedním papežem a kostelovým ansámblem, ale každý si to přebírá po svém, jak s emu to hodí...jeden to bere doslova, jeden to bere dohromady s evolucí a astrofyzikou a vůbec mu nevadí rozpory, hafo "něcistů", co věří v symboliku a různé jinotaje místo aby se zamysleli nad tím, co to je za žvást, další věří na zázračné uzdravování a jiný na motlidby a kdekdo má dojem, že on samojediný si hovoří k bohu a ten mu dokonce naslouchá a jiný potřebuje zprostředokavtele - či-li kněze, další odděluje katolíky a prostestanty, jiný zase považuje monoteistického boha za jediného.....jeden věří na zázraky a jiný ne, někteří dokonce na to, že zázraky jsou věděcky ověřeny (:-D :-D :-D), většina vůbec netuší, co to ta věda vlastně je a nemají ani šajn o jejích principech a nakonec z nich vypadne třeba že evoluční teorie je "jenom teorie", jedni věří na panenku Medjugorskou a jiní ne, další zase zastávají názor, že do kostela chodit nemusí, protože stačí, že jejich víra je upřímná a že si to v kostele špatně vykládají......a z bible si vyďobou to, co se jim hodí a když se to nehodí, tak je to jen podobenství...nechtěli by náhodou jedni katolíci kázat druhým o tom, co jsou symboly a co je doopravdy ? To by byla teprve psina :-p


    A co se týče promlčení vraždy nebo genocidy....na to mám svůj názor!
  • upraveno 1. srpna 2012
    Ještě jsem nepotkala kněží, kteří by v sobě měli pokoru :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Brane a byl ve svém jediném prostém rouchu a lýkových sandálech - jediném to oblečení, které měl? Po vzoru zakladatele rybářského klubu....
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Všemocnej bůh že potřebuje služebníky? K čemu? Podrbat záda? Nebo ego? A konečně papež se taky nechává nosit, církev si zachovává hierarchii nikoli pouze organizační, lidi byli rozděleni do trojího, bojující, modlící se, pracující... Vždycky bylo možno vybrat z bible nějakou část, aby ospravedlnila rozdílnost lidského údělu...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Akorát chuďato papež byl před inaugurací přesně tím manipulátorem, co :-D
  • upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Hildegardo - a na co potřebuje peníze? Není mu potřeba žádných světských statků.

    Brane - papeže volí kardinálové mezi sebou a volí ho podle toho, kdo má největší vliv, záská nejvíce moci mezi svými "soukmenovci/voliči" a zároveň je přijatelný pro všechny. Například Wojtylu zvolili proto, že potřebovali někoho z východního komunistického bloku, jelikož cítili, že tam zájem opadává. Nyní potřebovali někoho militantnějšího a tak zvolili Hitlerjungena, kterýžto má vhodnou současnou aprobaci jako vedoucí fondu pro ututlávání sexuálních deliktů kněží. Ano, to skutečně existuje.

    Divili byste se, co existuje. Česká republika má i svého vrchního exorcistu se třemi nižšími exorcisty, takže předpokládám, že Slováci mají nejmíň totéž.
    Ovšem vrchní vatikánský exorcista se nechal před časem slyšet, že ďábel sídlí v Římě a že nejmíň polovina kardinálů v boha vůbec nevěří a uctívají jen mamon.....tak nevím nevím, jak si to řešijou mezi sebou. Každopádně navrhuji, aby všechny kardinály vyslýchal právem útrpným! To by bylo, aby na sebe nepráskli i to, co nevědí :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Jde takhle Karol Wojtyla okupovanou Waršavou a najednou se na něj sesype banda Hitlerjugend. Wojtyla si zakrývá hlavu a volá "zanechte svého počínání, co když bijete budoucího papeže?"
    A jeden HJ si odplivne a povídá: "Pche, jestli ty prašivej Poláku budeš někdy papežem, tak já budu hned po tobě... "
  • upraveno 1. srpna 2012
    Jarla, pytas sa na co potrebuje peniaze? Takze: jedlo, cestovne, toaletak (hej, lebo aj knazi s***), zubna pasta, pastelky pre deti na besiedku, oblecenie, postelne pradlo, spodary, kadernik, holiaci strojcek, darceky pre netere na Vianoce
    Lebo aj knaz je len clovek. Vacsina z vas osobne (nemyslim tym z 10-metrovej dialky) knaza nepozna a nikdy sa s nim nerozpravala. Knazov vnima iba cez cirkev ako nieco vagne, velke a totalne skazene.
  • upraveno 1. srpna 2012
    .
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Hildegardo - nepodceňuj mne - žiju na dědině :-D Mamka dělá na obci a už dva ji chtěli exkomunikovat z církve a jeden z nich dokonce řval, že se ženskou se bavit nebude :-D Do toho, co jim sponzoruje obec, co stát a další ovečky - o tom mám přehled skutečně solidní. A vůbec nejvíc jsme se to dozvěděla od jednoho z nich, který byl nebývale světský a protože měl neapolského mastina, tak k nám na veterinu chodil často a ještě častěji, protože si se mnou chodil zdrbnout o všem možném. Od něj jsem se dozvěděla ledacos, o spory mezi kardinálem, biskupy a arcibiskupy v republice - kdo s kým a proti komu...zatímco ten a ten je pro vyloučení pedofilních kněží z církve tak jiný je pro překládání z místa na místo ať z toho mají děcka něco na různých místech republiky....a podobně. Jo to byly zajímavé časy. Ale po čtyřech letech dostal velkou diecézi v nejmenovaném městě....Jednou se mi tak nějak podřekl, že vlastně není už věřícím od předposledního roku semináře nebo je přinejmenším vlažný ve víře, ale že ho děsí fanatici a ty je třeba držet od válu, protože žvaní nesmysly proti antikoncepci a podobně. On sám z kazatelny hlásal, že antikoncepce je dobrá věc. Místní mariánská družina proti němu brojila a psala udání a stížnosti na vyšší posty - leč marně.... Vydržoval z vlastních peněz posilovnu (protože v mládí dělal vzpírání) a taky zaplatil měděný plech na střechu kostela z vlastní kapsy. Když se ho mamka ptala, co ho to napadlo a jak si to může dovolit, tak jí odpověděl, že ze svého platu si to dovolit může, protože to nikdy nemůže projíst, zvlášť, když má vlastně diety placené státem. Kromě mámy nemá příbuzné a i když teda mají zakázáno ze svého platu vydržovat příbuzenstvo, tak mamce přispívá na byt. A i když nosí civilní oděv mimo zaměstnání, tak to nejde utratit ani za oblečení. Auto má od státu a jízdy mu proplácejí. Takže i když má velkého žravého psa, tak vlastně nemá za co utratit, i když rád chodí do cukrárny.
    Tak ti nevím....
  • upraveno 1. srpna 2012
    Tak potom sa to trochu lisi stat od statu :)
    U nas taka podpora nie je. Cerstvy knaz dostava cca 470 eur a to je vsetko, obec tiez nic nepusti a co sa tyka cirkevnych majetkov...u nas chceli prenajat byvaly sirotinec - chatrajucu budovu, lebo cirkev nemala peniaze ani na jej udrziavanie - za jednu korunu. Nik to nechce.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. srpna 2012
    No co se u nás týká navracení majetku "církvy" tak oni jim nechtějí vrátit jen ty pozemky co měli před válkou, ale i spoustu dalších které neměli. V mapách z katastrálního úřadu před válkou je jasně vidět kolik toho církev měla a kde. A teď prohlásili že aby jim náhodou nevrátili méně tak jim dají pro jistotu o trochu více. TO znamená že z těch pozemků co církev dostane od státu zpět je asi 45% navíc. Pozemky na které církev nemá žádný nárok.
  • upraveno 1. srpna 2012
    Kdo maže, ten jede....
    Ovšem na tzv svatého Václava nemají - ten hodlal odkázat církvi celou Českou zem! Kdyby ho spasitel národa Boleslav neodpravil dřív, tak tu dneska ani nejsme!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.