Kdy to mistr přehnal

upraveno 10. listopadu 2010 v Akce a hlasování
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
11011121315

Komentáře

  • upraveno 1. srpna 2012
    Děkuji svoa00, nicméně já tím jejím činem byl zděšen v ten okamžik. Ono je trošku jiné, když nechám svému muži čas na přípravu a něco jiného je, když rozzuřím lidi, kterými je obklopen. A vůbec mi nešlo o Tywina, ale o Jaimeho a Cersei. Copak provedl Jaime netřeba připomínat, že...
    Ano, jednala v afektu, ale především jednala hloupě!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': A do erbu by si dal ten imaginární syn dal půlenýho lva a zlovka, ne? :D Sakra, nějak se mi zvedá žaludek. Kdyby byla Sansa co proto, tak se postará o to, aby žádný dítě nebylo, zbavila by se Tyriona, jakmile by se dostali na Zimohrad, a vládla by sama ;)
  • upraveno 1. srpna 2012
    skelet: Promiň, ale já ti nevěřím, že bys nechal utéct vraha svého syna.

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    brbr: Já mu přece nic nevyčítám (když Cersei trpí, je mi dobře :)), ale projev milujícího otce to teda fakt není. Tak jsem to myslela.
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Tyna: to že bych se zachoval stejně neznamená, že bych se nezachoval hloupě. ;)

    Gepeto: nepotřebuji znát Tyrionovi kapitoly, ale stačí vědět, čí byl Tyrion bratr, byl bratr královny. Tedy není to žádný hejpočkej, kterého si můžu zajímat jak chci. Ostatně ani sama Cat to neměla v úmyslu, dokud do ní Tyrion nezačal šťourat.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    No vidíš, já taky vycházím z toho, že Cat nemá knihu, a přesto si myslím, že to byl hloupý čin :-)
  • upraveno 1. srpna 2012
    skelet: když šlápneš do prázdna, prostě spadneš... je to možná hloupé, ale je to to, co se stane

    Když potkáš domnělého vraha svého milovaného syna, prostě ho nenecháš odejít. Pokud je to hloupé, jsou hloupé všechny postavy písně, které mají rády své děti, ne jen Cat.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
    Tak, dobre, uzavrime to tak, že ty by si bol asi voči svojím deťom ľahostajný :)

    Ja by som ho možno zajal, ale šiel s ním do Riverrunu. Na Orlie hniezdo by sa mi liezť nechcelo, Sever je ďaleko. A rozhodne by som sa k nemu nechoval zle, teda nebol by v bavlnke, ale bol by to taký ,,Zverenec". Tam by som ho umiestnil a vysvetlil mu svoje dôvody, následne odoslal havrana do KL. Viem, že teraz sa mi to dobre hodnotí, nehovorím to naisto, určite by to bolo iné priamo to žiť, ale táto cesta by sa mi zdala racionálna. Radšej za otcom než za sestrou :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    Tak Cat před ním chtěla zůstat nepoznána, pokud si dobře pamatuju. Nevykřikla "chopte se ho!" hned jak ho uviděla. To vykřikla až po nějaké době co si s ní Tyrion chtěl popovídat .-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. srpna 2012
    Hlavně zapomínáte, že Catelyn vezla na sever Nedovy příkazy, aby se jeho vazalové v tajnosti přichystali na případnou válku. Nikdo neměl vědět, že byla v Králově přístavišti. Zajala Tyriona nejen jako vraha svého syna, ale zároveň jako nepřítele koruny, protože v té době byla přesvědčená, že Lannisterové stojí za vraždou Jona Arryna a že kují pikle i proti králi. Zajetí Tyriona bylo v tomhle případě s jejími vědomostmi víc než logické.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. srpna 2012
    btw - se zajatým Tyrionem měla jet do Řekotočí jako proč? Aby to Tywin neměl tak daleko, až si pro něj pojede?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. srpna 2012
    Tyrion na ZImohradu:
    Roose Bolton: Lorde Tyrione, nechtěl by ses stavit na Hrůzově na hostině?
    Tyrion: A co bude k jídlu?
    Roose: T-R-P-A-S-L-Í-K
    Tyrion: Ty jsi říkal trpaslík?
    Roose: Ne neřikal jsem trpaslík.

    (kdo nepoznal tak se jedná o přepis Barneyho z HIMYM scéna hadi v hotelu)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': Ale Cat přece nemohla vědět, že jí její mladší sestra (doufám, že Lysa je opravdu mladší) nepodpoří a půjde proti ní...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. srpna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Gepeto: preco Ti prisla sialena uz zamlada?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Branislav 'Gepeto': Máš sourozence? Ono není tak jednoduché si připustit, že vlastní sourozenec (a zvlášť mladší) je magor (v dospělosti byla Lysa už totální magor, což se přehlídnout nedalo, ale zamlada moc projevů imho neměla - to až po tolika potratech)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Gepeto, aj ty raz budes sialeny :)
    Vsetci sme si tym presli
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.