Kdy to mistr přehnal

upraveno 10. listopadu 2010 v Akce a hlasování
Které scény vám připadají v Písni nevěrohodné? Určitě jste si možná někdy řekli "tak to už je moc". Ohnul to GRRM někdy přes koleno? Neříkejte, že ne. Nebo ne?
18911131416

Komentáře

  • upraveno 30. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. července 2012
    Jo, není nás takových mnoho...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. července 2012
    Však taky většina lidí nemá zájem jít z extrému do extrému a volí něco víc ke středu zmíněných případů...
  • upraveno 31. července 2012
    Právě :-)
    Jen jsem chtěla podotknout, že odsuzovat někoho "za ksicht" je nejen hloupé, ale taky nedomyšlené. Krása je hezká věc, ale pro šťastný vztah celkem k nepotřebě. Když s někým chcete strávit krásný život, tak berte v úvahu raději jiné vlastnosti. Když k tomu na bonus dostanete i tu pohlednou tvář je to fajn, ale nikolivěk samozřejmost. S Cersei nebo Daenerys byste, hošové, štěstí neudělali :(
  • upraveno 31. července 2012
    Já bych byl s Danny šťastnej... - nic proti ní nemam, navíc je hezká(ten bonus navíc)
    :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    nie je nad to, keď ľúbite niekoho kto aj vás ľúbi.
  • upraveno 31. července 2012
    Dobrá partnerka by myslím byla Margaery a případně Sansa, jestli trochu zmoudří, protože zatím by to byla spíš mrtvá váha na krku.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
    Svoa00: Ty jsi něco pila? Sansa? To je tak maximálně přítěž. I Aša Greyjoy by byla lepší než Sansa...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
    Myslím, že bys po svatbě zpíval jinak :)
  • upraveno 31. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    S Daenerys šťastný :-D Ona je prostě takový rodinný typ - ženuška, co když vezme domácnost do svých rukou, tak mužíčka čekají zlaté časy ve formě chutné krmě, empatického rozhovoru, pochopení pro jeho slabůstky a zájmy, vyžehlené košile a natřepaný polštář :-D
  • upraveno 31. července 2012
    To udělá služebnictvo. - košile a polštář. Jinak vše ostatní Dany může poskytnout + bonus: Místo svíček můžete použít draka:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    Ohníčky v očích by stačily, nepotřebuju ohňostroj...
  • upraveno 31. července 2012
    Jo ták - vy chcete její možný nebo skutečný majetek...ahá :-D A když bude bez vindry a žádné služebnictvo se nekoná ? :-D
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Já ji budu věrný i když bude bez draků a chudá pro její fyzické a duševní vlastnosti a pro utrpení, který si musela v životě vystát. Navíc je to jediná právoplatná dědička trůnu. :-)
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Dacey je mrtvá, ne?
  • upraveno 31. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    Tyna: Nemluvíš, já plně souhlasím se vším, co jsi na toto téma řekla/napsala.

    Chmur: Fyzické možná, ty duševní jsou už podle vkusu (ne) každého soudruha. A pro utrpení se lidstvo nebere, nota bene to bys mohl rovnou sbalit první žebračku v Bleším zadku.
  • upraveno 31. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. července 2012
    Stark: To si jako myslíš, že by se Daenerys místo "já jsem královna, já budu vládnout ať to stojí, co to stojí" vesele vrhla na turistiku a sport s trochou adrenalinu a říši nechala v rukou posluhovačů uchvatitelových psů? :)
  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    No jasně, že by cestovala... - občas bysme zabavili majetek, případně popravili nějakýho neposlušnýho lorda, aby si ženuška připomněla chuť moci(a tedy byla spokojená) a cestovali vesele dál, prostě pohoda...
    :-)
    Tyna: stále lépe a ještě lépe, Tvoje názory jsou názory velice rozumné slečny
    ;-)
  • upraveno 31. července 2012
    Mne pobavil výrok, že Penny je hloupá...kdyby Tyrionovi vadilo zrovna tohle, tak jak přišel k domkařovic dcerce Tyše a co teprve děvka s doktorátem Šae ? :-)) Obávám se, že v tom to nebude :-D

    Hošové, Daenerys s vámi nebude pěstovat turistiku, jak říká nevada - ona má jiné zájmy....opakuji - s ní byste život nevytrhli...a až vás turistika a dobrodružství omrzí, tak člověk zatouží po klidu a pokoji - bydlet v pohodlném a čistém, dobře spát a dobře jíst a hlavně mít si s kým popovídat, komu postřežovat, s kým řešit své problémy a sdílet radost....a nejpozději v tomto bodě byste přišli na to, že targaryenka není manželský materiál s recepturou pro šťastnou rodinku....
    takže uvažujte o tom, že si neberete její tituly a pomyslné nároky, ani její služky a draky....berete si ji a budete s ní žít normální život dejme tomu v této republice....a teď pohlédněte pravdě do očí - jak by se vám žilo ? Její vzdělání a uplatnění na trhu práce - 0,0 nic. "já jsem borka, já mám draky" se dost dobře neplatí...takže může doplňovat zboží v obchoďáku nebo když bude dostatečně servilní, tak se upíchne v mekáči....hmmm to s její povahou bude jistě velmi kompatibilní....a co zbyde tedy vám ? Asi začít prodávat sousedy do otroctví, abyste jí obstarali to, co zrovna bude chtít :-D

    Ovšem Chmur si zjevně bere ženu pro peníze, tituly a draky nikoliv proto, že by s ní měl mít příjemný a hezký život :-p
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 31. července 2012
    Jak jsem řekl - Arya nebo Dacey, popřípadě ještě Meera Reed. Ale jinak bych se ženským postavám se ságy vyhýbal obloukem.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.