Zvláštní, že tu ještě nikdo nezmínil, že u Martina je většina ženských postav krásných a sexy nebo neuvěřitelně ošklivých, což by na obrazovce působilo dost bizardně ;) Většina ženských v seriálu je IMHO hezkých, ale nic, co by chlapy dostávalo do kolem.
Vlastně mě už několikrát napadlo, jestli ženy, které nejsou zrovna hollywoodské krásky, vůbec chodí na castingy. Co když jsou tvůrci seriálu vlastně chudáci, kterým se nedostává nehezkého materiálu! :-DDDD
Beltris Mlha: já neříkala, že v seriálech mají hrát ošklivky. Jenom jsem podotkla, že pokud souloží jen hezké mladé ženy, nejde o žádný realistický pohled na nezidealizovaný sex.
flanker: Asi jak která. Ale souhlasím s tebou, že skoro všechny ženy jsou v jádru citlivé a touží po tom rámě (hergot...dá se to slovo nějak skloňovat?:-)).Tak proč ne Talisa? Ta vyžaduje citlivost přímo královskou:-)
Chmur: Houby citlivá duše, spíš se jí líbí chlap a nedomýšlí následky zrovna tak jak on :) Vzhledem k počtu psychopatů a násilníků jí to volbu těžko můžu vyčítat :D
Samoúčelný sex... Podívejte se na True Blood a hned se v tomhle směru budete na GoT dívat smířlivěc.
Komentáře
Jinak co říct k vizáži seriálový Ygritte...
http://imgur.com/gallery/Fyt93
To samozřejmě nic nemění na tom, že mě štve ta změna proti knížce.
Chmur: Myslíš, že doktorka neocení, když jí někdo podrží dveře? :)
Samoúčelný sex... Podívejte se na True Blood a hned se v tomhle směru budete na GoT dívat smířlivěc.