Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1181921232441

Komentáře

  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Už jsem ti říkal, že máš dobrý vkus? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Nemyslela jsem přímo underworld, ale obecně výskyt bab v sexy kombinézách průřezově celou filmovou tvorbou...
  • upraveno 21. července 2012
    Jasne, ze serial nebude presne kopirovat knihu, to sa ani neda, ale kritizovat sexualne sceny? Mne to pride dost hypokraticke, ved sex je vsade a ten kto si nan stazuje byva vacsinou ten hlavny podozrivy z nejakych uchylnosti. Ohladne postav mi vadi iba najviac vekove rozdiely v knihe a v serialy. Najviac do oci mi byla Catelyn Tully, vekovy rozdiel skoro 20 rokov je az moc, potom sa cudujem Malickovi preco tolko riskoval.
  • upraveno 22. července 2012
    Daemon Blackfyre: Ajtakrajta... Už několikrát tu bylo zdůrazňováno, co konkrétně většině lidí na implementaci přebujelého zpodobňování sexu v Písni vadí. Kdyby ses obtěžoval kus diskuze přečíst, zjistil bys, že na těch námitkách není nic pokryteckého.

    My jsme tu všichni velký kluci a holky, někteří máme i děti :-) Většina z nás tedy dokonce už i souložila. Když budeme chtít vidět čtyřicet minut lepých děv poskakujících někomu na klíně, půjdem na si redtube a ne na Hru o trůny...

    btw: Přeci jenom, když se to přežene, dopadne to takhle:


    :-)
  • upraveno 22. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. července 2012
    Někdy překvapuji sám sebe :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Zbavenost idealizace jsem vztahovala k předchozí tradici zobrazování sexu na obrazovce (GoT v tomhle dost navazuje na seriál z produkce HBO Řím a určitě je ještě pár dalších příkladů). "Sex zbavený idealizace" jako kategorie ztrácí opodstatnění, pokud se to nevnímá jako bod na lince mezi dvěma extrémy.
    Realitu ve vší její rozmanitosti (staří, postižení, světí, tmaví atd.) by šlo zobrazit asi dost těžko.
  • upraveno 26. července 2012
    Taky jsem ještě v žádným seriálu neviděla explicitně souložit staré, vrásčité a tlusté (myslím opravdu tlusté, ne hollywoodsky tlusté) lidi, vy snad ano? ;)

    Já s těma erotickýma scéna problém nemám. Žádná z nich mi teda tep nezvedla, jenom jsem si u pár z nich (v bordelu) odfrkla :D Z Říma si pamatuju takový věci jako vztah Lucia Vorena a jeho ženy nebo zvláštně chladnýho Oktaviana. Když jsem při poslední repríze útržkovitě zahlídla pár dílů, překvapilo mě, kolik je tam erotických scén, který jsem vypustila z hlavy. Předpokládám, že u GoT to bude stejný.
  • upraveno 26. července 2012
    Týno a co teprve až Plha narazí na náš oblíbený článek, který skýtá zážitky z reakcí největší :-D Taky se tak těšíš ? :-D
  • upraveno 26. července 2012
    svoa00: Právě, tyhle scény vyprchají mnohem rychleji než jiné a mezi ty, které si pamatuju nejvíc, se rozhodně žádné hollywoodské softporno nedostalo :-).
    Kdyby ale v seriálu ty sexuální scény nebyly, brala bych to za alibismus adaptátorů a špatnou volbu.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    A co když nám vadí sex v GOT, protože je nudný (každý nepotřebuje erotické pnutí ke sledování televize) a zabírá místo zajímavějším scénám?
    Už si všechny sexy nepamatuji, ale jediný, který měl smysl, byl před shozením Brana.
  • upraveno 26. července 2012
    to Ben Nevis: nemůžeš vědět, že scény, které by nahradily ty sexuální, by byly lepší a jak říkáš zajímavější :D.
    Většina sexuálních scén sice není v ději tak dobře zakotvená jako ten před shozením Brana, ale některé dokreslují charaktery - třeba u Theona je sex důležitý činitel v charakterizaci postavy, a to i v knížce. Já to teda vidím i v seriálu, kam mi to (u Theona) fakt zapadá.
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Tyna: pokud ti všechny v GoT souložící ženy přijdou krásné, pak by mě zajímalo, s čím je srovnáváš :D
  • upraveno 26. července 2012
    Řekněme si na rovinu, že Martin je břídil, který do knihy neuměl ani dát Ros ani Malíčkův bordel, celé to pokazil tím, že Tyrionovi dal useknout nos, protože s nosem je Tyrion hezčí a vůbec! Teprve scénáristi ságu přepsali tak, aby vůbec k něčemu byla! Nehledě na to, že tak mizerně popsal leckterý charakter - viz Stannis, Jon, Cersei...že teprve filmaři zjistili, co je to pravé ořechové a ty Martinovy bláboly konečně předělali a de facto vylepšili :-p
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Jarla: Nechápu, proč by měl být autor břídil jen proto, že se adaptace jeho děl liší od předlohy (což je vždy nevyhnutelné). Srovnávání a plivání je dost velký rozdíl.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
    BM: Jarla to podľa mňa myslela sarkasticky :)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.