Poradna

upraveno 23. července 2012 v Rozličný pokec
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....

Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
2456775

Komentáře

  • upraveno 24. července 2012
    Sarvene, jestli ti můžu poradit, udělej si čas, zajdi si do obchodu, pobav se o své představě s odborníkem, a hlavně se přesvědč na vlastní oči, protože co připadá skvělé jednomu, nemusí připadat skvělé i tobě. Každý má jiné vnímání obrazu, barev, ostrosti apod. A nech si pustit i něco v obyčejném SD, ne jenom ty jejich fullhd reklamní upoutávky, které všechny vypadají úžasně. Na televizi rozhodně nešetři, mezi levným a špičkovým modelem je někdy výrazný cenový rozdíl, ale věř mi, že ten rozdíl v pokoukání pak stojí sakra za to.
  • upraveno 24. července 2012
    A nech si pustit i něco v obyčejném SD, ne jenom ty jejich fullhd reklamní upoutávky, které všechny vypadají úžasně.
    Tak tak, to je dobrá rada. Já právě kupoval větší telku rodičum a měl jsem velkej strach, páč to většnově používaj na běžný sledování tv stanic, takže v PALu - naštěstí jsem věděl od toho komba monitor+tv že i na PAL je to u nových samsungů dobrý. A nakonec je spokojenost.
  • upraveno 24. července 2012
    hej, na to som pripravený. aj na výhovorky predavačov, že to nevedia prepnúť, a že majú zlý signál.
  • upraveno 25. července 2012
    sarven napsal(a):

    hej, na to som pripravený. aj na výhovorky predavačov, že to nevedia prepnúť, a že majú zlý signál.

    Tak bič a pryč. Na podavače a ne prodavače jsem alergická.
  • upraveno 25. července 2012
    Sarven, som zvedava, co si vyberies. My sme kvoli olympiade kupovali panasonic plazmu, dovtedy sme mali na stene vystrihnuty karton v tvare telky :)
  • upraveno 25. července 2012
    ja to vidim na ten samsung, ale nechavam si panasonic v zalohe. uvidim ked uvidim.
  • upraveno 25. července 2012
    Trochu odbočím od televizorů, ale byl jsem požádán o radu. :-)
    Je někde popsán vzhled a charakterové vlastnosti Aegona Dobyvatele? Víte o něčem takovém?
  • upraveno 25. července 2012
    Character and Appearance
    Brousíš do povídky :-)) Hmmm

    Aegon was clearly ambitious. He is described as tall, broad shouldered and powerful in appearance with purple eyes and cut short silver-gold hair. He was very charismatic and commanding. During the Conquest he typically wore a shirt of black scales into battle and wielded his Valyrian steel sword Blackfyre. His crown was a simple circlet of Valyrian steel, set with big square-cut rubies.[1]
  • upraveno 25. července 2012
    heavy_head napsal(a):

    Trochu odbočím od televizorů, ale byl jsem požádán o radu. :-)
    Je někde popsán vzhled a charakterové vlastnosti Aegona Dobyvatele? Víte o něčem takovém?

    že zrovna ty, heade, to bych nečekal :-) já tušil že ten název diskuze se zvrhne. Milé bravíčko, mám kluka a on... :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Jarla: Děkuji. Je tam toho víc? (A není to vážně pro mě, ale pro jednu milou návštěvnici našeho webu. Požádala mne o pomoc a já ji ujistil, že to zařídím. :-) Ehm, mohla bys to přeložit? :-))
  • upraveno 25. července 2012
    Alek: Ano, každý, kdo má nějaký problém a potřebuje poradit, nechť směřuje do tohoto topiku. Tak nějak to sarven přece myslel, ne? :-)
  • upraveno 25. července 2012
    heavy_head napsal(a):

    ... Ehm, mohla bys to přeložit? :-))

    Je popsán jako vysoký, se širokými rameny a statného vzhledu s purpurovýma očima a nakrátko ostříhanými stříbro-zlatými vlasy. Byl velmi charismatický a autoritativní. V průběhu Dobývání do boje typicky nosil košili z černých šupin a třímal svůj meč z valyrijské oceli- Blackfyre/Temný plamen?. Jeho koruna byla jednoduchý kruh z valyrijské oceli posázený velkými čtvercově broušenými rubíny.
    (Doufám, že se Jarla nebude zlobit, že jsem jí to přeložila před nosem. Procvičuji angličtinu, tak jsem půlku přeložila ještě, než se objevila žádost o překlad. ;)

    Jinak je to z wikiny a víc ke vzhledu nepíšou.
  • upraveno 25. července 2012
    Díky moc, Miss. Jsi kamarádka. :-)
    Takže, milá Hanko, dysiz fó jů. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Raptorko - jak bych mohla ? Tu přijdu, čtu, že mám pracovat a o kousek dál, že už je odpracováno :-) Bodej bych nadávala!
    heavy - je to z wiki - rychlý zdroj. Někde tu ještě kdosi dával odkaz na jakousi jinou stránku, kde toho bylo poměrně dost vyhrabáno konkrétně o všech targaryenech, na které to bylo zaměřeno, ale nevzpomenu si, kde a kdo :(
  • upraveno 25. července 2012
    Ještě jednou děkuji. Ochotu pomoci velmi oceňuji.
  • upraveno 25. července 2012
    Jarla napsal(a):

    heavy - je to z wiki - rychlý zdroj. Někde tu ještě kdosi dával odkaz na jakousi jinou stránku, kde toho bylo poměrně dost vyhrabáno konkrétně o všech targaryenech, na které to bylo zaměřeno, ale nevzpomenu si, kde a kdo :(

    Myslíš Citadelu na westeros.org?
    http://www.westeros.org/Citadel/SSM/Category/C91/
    O Targaryenských králích konkrétně "November 1, 2005"
    Odkaz na to je přímo na stránce wiki, ze které jsi vzala tu podobu Aegona. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    sveva - no vidíš - asi jo :-) Nevzpomněla bych si, ani netušila, kde to hledat.
  • upraveno 25. července 2012
    Omlouvám se za zmatek, který jsem očividně způsobila... To já poprosila heavy_head o pomoc s Aegonem. Všem bych tímto chtěla poděkovat za informace i za snahu. Moc mi to pomohlo... :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Hani, doufám, že to je do soutěžní povídky :-))
  • upraveno 25. července 2012
    Jarla: Nene, do povídek se radši nepouštím. To přenechám zkušeným odborníkům, jako jste vy. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Hanka92 napsal(a):

    Jarla: Nene, do povídek se radši nepouštím. To přenechám zkušeným odborníkům, jako jste vy. :-)

    Hmm, tak nějaká ilustrace? ;)
  • upraveno 25. července 2012
    Miss-Utahraptor: Ne, píšu (snažím se psát) popis Aegona pro jednu stránku. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Hanka92 napsal(a):

    Miss-Utahraptor: Ne, píšu (snažím se psát) popis Aegona pro jednu stránku. :-)

    Na mě působí jako takový targaryenský Schwarzenegger :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Jasně Lundgren :-)) (ten mi nikdy sympatický nebyl, zatímco pro Conana jsem slabůstku měla :-p :-D)
  • upraveno 25. července 2012
    milujem topiky, ktoré na druhej strane stratia zmysel...
  • upraveno 26. července 2012
    sveva napsal(a):

    Hanka92 napsal(a):

    Miss-Utahraptor: Ne, píšu (snažím se psát) popis Aegona pro jednu stránku. :-)

    Na mě působí jako takový targaryenský Schwarzenegger :-)
    Targaryen T800: "Hasta la vista, Westeros."
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 26. července 2012
    sarven napsal(a):

    milujem topiky, ktoré na druhej strane stratia zmysel...

    :D :D kruté, ale vtipné

    No neboj, boli tu aj tri roky staré topiky, ktoré teraz ožívajú. Aj tento niekedy môže nájsť zmysel :)
  • upraveno 26. července 2012
    sarven napsal(a):

    milujem topiky, ktoré na druhej strane stratia zmysel...

    Servene, jen tajně doufám, že to opět bude moje vina, že se heavy zeptal o pomoc a já mu tu pomoc poskytla....Jasná moje vina, můj oftopik - na gilotinu se mnou, což
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.