Měli by hrát i osoby ze síně kontroverze. Přeci jsem jsou to skutečné osobnosti. Tedy skoro všichni:-) Aha...sorry...teď jsem si uvědomil, že už nemyslíte další kola ale nové postavy v základním.
Myslím, že dobré by bylo spustit bodovačku znovu. Ty první postavy prošli bodovačkou už dávno, když to hrál jen úzký okruh lidí. Dnes je tu mnohem víc lidí kteří by k těmto postavám také jistě rádi bodově vyjádřili. Finále se může dát potom. Otázkou je, jestli by třeba nebylo dobré vymezit určitý sortiment postav. Aby uživatelé nepřipisovali méně významné a bezvýznamné postavy které pak jen do nekonečna protáhnou první kolo, až do úplného odumření zájmu bodujících.
Já jsem samozřejmě za novou bodovačku odznova, ale pokud se veteránům místního fóra nebude chtít, smířím se i s finále té staré. A jak se budou určovat ty méně významné postavy? Bude nějaká komise? :-)
Tak niekto, kto má čas by mohol nahliadnuť do knihy a skuknúť postavy, čo sa len mihli (napríklad septon Meribald je jedna malá postava) a postavy, čo sa prejavili viac (Podrick by tu mohol byť, aj keď je tiež malá postava, ale tu by sa radili takí ako Mace Tyrell, Doran a samozrejme všetky POV (aspoň tie majoritné)). Jeden človek = jedena kniha alebo dvaja ľudia = jedna kniha. Ak by sa ich nšiel dostatok od Hry až do Tanca, porovnali by ich, vymazali by tie, čo sú dvakrát a odovzdali to Alekovi alebo inému Vyššiemu predstavenému. Ten by to zhodnotil, prípadne odstránil JEHO-IMHO zbytočné postavy a vytvoril by sa zoznam všetkých relevantných postáv.
Takto by používatelia vyberali z týchto postáv a podľa bodovania by sa dávalo do Siene porazených a Siene víťazov. Tí, čo by sa tu hasprovali okolo bodov 8-12 alebo 9-11 už nejakých tých 5-10 kôl by mohli ísť do Siene kontroverzie a ich vec by bola vyriešená neskôr.
No a po odhlasovaní by sa tá so Siene víťazov stali členmi Čakárne a znova by sa hlasovalo a riedilo a riedilo, kým by sme nemali víťaza. Miss Utahraptor Saga Sympatia (MUSaSý)...
Gepeto: Podrick a malá postava? Tss, tss, tss..... Podle toho tvého klíče by tam bylo málo postav, to bychom neměli brzy koho bodovat :-) Osobně jsem pro postavy, které se objevily aspoň ve dvou, třech kapitolách.
malé postavy nemajú zmysel. postava musí mať emócie, fankulub, alebo hejterov, aby to niekoho tankovalo či patrí tam, alebo tam. malo by ísť o postavy o ktorých vieme dosť, aby sme vedeli čo s nimi. a tak.
Komentáře
Aha...sorry...teď jsem si uvědomil, že už nemyslíte další kola ale nové postavy v základním.
Finále se může dát potom. Otázkou je, jestli by třeba nebylo dobré vymezit určitý sortiment postav. Aby uživatelé nepřipisovali méně významné a bezvýznamné postavy které pak jen do nekonečna protáhnou první kolo, až do úplného odumření zájmu bodujících.
A jak se budou určovat ty méně významné postavy? Bude nějaká komise? :-)
Takto by používatelia vyberali z týchto postáv a podľa bodovania by sa dávalo do Siene porazených a Siene víťazov. Tí, čo by sa tu hasprovali okolo bodov 8-12 alebo 9-11 už nejakých tých 5-10 kôl by mohli ísť do Siene kontroverzie a ich vec by bola vyriešená neskôr.
No a po odhlasovaní by sa tá so Siene víťazov stali členmi Čakárne a znova by sa hlasovalo a riedilo a riedilo, kým by sme nemali víťaza. Miss Utahraptor Saga Sympatia (MUSaSý)...
To len tak IMHO :/
Osobně jsem pro postavy, které se objevily aspoň ve dvou, třech kapitolách.
a tak.
Jarla: Dáme varování, že soutěž obsahuje spoilery. ;-)
Ale inak dobrá práca :) že si si dal záležať