Hrdinové Písně - bodovací hra

upraveno 27. října 2012 v Akce a hlasování
1474850525356

Komentáře

  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. června 2012
    A pak bude ještě super super megafinále protože GRRM oznámí že se muu to do sedmi knih nevešlo ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. července 2012
    Tak kdy to odstartujeme? V Srpnu?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 24. července 2012
  • upraveno 24. července 2012
    Měli by hrát i osoby ze síně kontroverze. Přeci jsem jsou to skutečné osobnosti. Tedy skoro všichni:-)
    Aha...sorry...teď jsem si uvědomil, že už nemyslíte další kola ale nové postavy v základním.
  • upraveno 24. července 2012
    no ja som tiež skôr za final vyraĎovačku postáv ktoré postúpili.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. července 2012
    Myslím, že dobré by bylo spustit bodovačku znovu. Ty první postavy prošli bodovačkou už dávno, když to hrál jen úzký okruh lidí. Dnes je tu mnohem víc lidí kteří by k těmto postavám také jistě rádi bodově vyjádřili.
    Finále se může dát potom. Otázkou je, jestli by třeba nebylo dobré vymezit určitý sortiment postav. Aby uživatelé nepřipisovali méně významné a bezvýznamné postavy které pak jen do nekonečna protáhnou první kolo, až do úplného odumření zájmu bodujících.
  • upraveno 25. července 2012
    Já jsem samozřejmě za novou bodovačku odznova, ale pokud se veteránům místního fóra nebude chtít, smířím se i s finále té staré.
    A jak se budou určovat ty méně významné postavy? Bude nějaká komise? :-)
  • upraveno 25. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
    Tak niekto, kto má čas by mohol nahliadnuť do knihy a skuknúť postavy, čo sa len mihli (napríklad septon Meribald je jedna malá postava) a postavy, čo sa prejavili viac (Podrick by tu mohol byť, aj keď je tiež malá postava, ale tu by sa radili takí ako Mace Tyrell, Doran a samozrejme všetky POV (aspoň tie majoritné)). Jeden človek = jedena kniha alebo dvaja ľudia = jedna kniha. Ak by sa ich nšiel dostatok od Hry až do Tanca, porovnali by ich, vymazali by tie, čo sú dvakrát a odovzdali to Alekovi alebo inému Vyššiemu predstavenému. Ten by to zhodnotil, prípadne odstránil JEHO-IMHO zbytočné postavy a vytvoril by sa zoznam všetkých relevantných postáv.

    Takto by používatelia vyberali z týchto postáv a podľa bodovania by sa dávalo do Siene porazených a Siene víťazov. Tí, čo by sa tu hasprovali okolo bodov 8-12 alebo 9-11 už nejakých tých 5-10 kôl by mohli ísť do Siene kontroverzie a ich vec by bola vyriešená neskôr.

    No a po odhlasovaní by sa tá so Siene víťazov stali členmi Čakárne a znova by sa hlasovalo a riedilo a riedilo, kým by sme nemali víťaza. Miss Utahraptor Saga Sympatia (MUSaSý)...

    To len tak IMHO :/
  • upraveno 25. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Gepeto: Podrick a malá postava? Tss, tss, tss..... Podle toho tvého klíče by tam bylo málo postav, to bychom neměli brzy koho bodovat :-)
    Osobně jsem pro postavy, které se objevily aspoň ve dvou, třech kapitolách.
  • upraveno 25. července 2012
    malé postavy nemajú zmysel. postava musí mať emócie, fankulub, alebo hejterov, aby to niekoho tankovalo či patrí tam, alebo tam. malo by ísť o postavy o ktorých vieme dosť, aby sme vedeli čo s nimi.
    a tak.
  • upraveno 25. července 2012
    Kdo je ale vybere:-))?
  • upraveno 25. července 2012
    Někdo povolaný. :-)
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Řekl jsem "povolaný" ne sebevrah. :-)
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    V mém případě asi ano.
  • upraveno 25. července 2012
    Tak to dejme klidně od začátku. Uděláme rychlý konkurz na osobu, která to bude mít pod palcem a můžem odstartovat třeba dneska. ;-)
  • upraveno 25. července 2012
    Osoba už je - Montezuma.
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Výborně. Konkurz proběhl a bude to Montezuma. :-) Máš seznam postav? :-)
    Jarla: Dáme varování, že soutěž obsahuje spoilery. ;-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. července 2012
    OK, dám do kupy seznam. Dnes večer nebo až zítra.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. července 2012
    150 nie je deliteľné štvorkou... Niéééééé :D

    Ale inak dobrá práca :) že si si dal záležať
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
    Mno tak po 128 je do pavouka vhodné až číslo 256 a to by tam byl kde jaký Pate
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. července 2012
    A prečo nie 152?
  • upraveno 28. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.