TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
15455575960362

Komentáře

  • upraveno 23. července 2012
    ja zásadne neaktualizujem takéto softy, diakritiku mi kedysi rozbil, ale vyriesilo to nastavenie jazyka, alebo nieco podobne.
  • upraveno 23. července 2012
    Miss U: To je přesně to, co teď řeším. Musíš editovat titulky a přepnout kódování na nějaké, co z hlavy nevím.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. července 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 23. července 2012
    To je zajímavé číst si názory ostatních lidí. To se pak není čemu divit, že se avi stále používá (není to jen chyba Microsoftu, který na to má asi největší vliv), přitom jde o naprosto zastaralý formát. AVI např. není konstruován pro přehrávání komprimovaného videa, takže ve výsledku je 3 GB avi soubor = 1 GB matroška, co se týče kvality obrazu. Titulky se musí leda vypálit na obraz (což mě neuvěřitelně irituje :)), no a je celkově totálně na hovno. Matroška už se vyvíjí okolo 10 let (mp4 možná ještě déle), takže neříkejte, že ho vaše přehrávače nepřehrají -- pokud ano, tak je to jasný signál na změnu.

    Pokud jde o přehrávač, tak používám mplayer (moc lidí ho nezná, ale na Linuxu je nejpoužívanější a nejdéle a stále vyvíjený), dále je hodně dobrý VLC (je multiplatformní, takže ho můžou používat i Linuxáci), protože jednak je dost lightweight (takže si myslím, že i na starších počítačích je rychlý) a používá vlastní kodeky. Řešení aktualizací softwaru na Windowsu je kapitola sama o sobě. V kódování titulků je taky bordel, kdyby každý používal utf-8, hned by na světě bylo lépe :).
  • upraveno 23. července 2012
    Krisa: uaaa... už se nemůžu dočkat :D.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. července 2012
    paul-cz: Co je matroška? Mkv?
    Kolikokoli: Já též :)
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Krisa: nejlepší na tom je, že se vrátili do starých kolejí. Natáčeli před živým publikem, mají skutečné rekvizity (ne jako v BtE) atd. Taky jde vidět, že na sobě zapracovali, vypadají mladší než v BtE :D.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 23. července 2012
    Krisa: jo mkv

    btw ten rozdíl velikosti většinou nikoho moc nezajímá (pokud to není film v HD, tam avi nabírá exponenciálně na velikosti), ale ten rozdíl kvality obrazu už jo.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. července 2012
  • upraveno 24. července 2012
    flanker: už tu je (stránku do zadu). Už jsem to komentovala (2 příspěvky nad tím tvým) :D.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. července 2012
    Jo, to mám z toho, že po delších přestávkách přeskakuju :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. července 2012
    Juhůůů, konečně jsem někoho předběhla a ne naopak :D
  • upraveno 24. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. července 2012
    4. díl Newsroom - dobrý. Ale pořád nechápu, proč si vzájemně maj potřebu řešit vztahy a řikat si ty stupidní věty tys mi lhal, ne tys lhala mě a podobně. Jako by do toho někomu něco bylo když s někým chodí, když první nechodí právě s druhou... :)
  • upraveno 25. července 2012
    Flanker: to mě taky štve. Anebo klasika - kluk holce něco provede, třeba s ní začne chodit kvůli sázce. Zamilují se do sebe a ten pořád řeší, jestl jí to říct nebo ne. Nakonec jí to řekne a ona se s ním naštvaně rozejde. Jako by všechno mezi tím přestalo existovat.
  • upraveno 25. července 2012
    Je to tu samý bystrý analytik, koukám. :-) Proč někdo řeší otázku, že někdo jiný chodí s někým jiným, když sám chodí s někým jiným? Že by v tom byla jakási citová zainteresovanost, patrná už od samého začátku? Aneb tak to prostě v seriálech obvykle chodí. A nejen těch amerických. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2012
    S citovou zainteresovaností ať se jde bodnout. Když se mnou nechodí, nota bene sama někoho má, tak jí je do toho kulový a poslal bych jí okamžitě do háje. No a pokud je to psychická zainteresovanost seriálová, tak by mohli ty mozky provětrat a učinit to trochu přirozenější. Jestli je to příznak toho, že nakonec navzdory všemu skončej spolu, tak to prokleju a smažu.
    Navíc se to samý opakuje u hlavních postav. Ona mu kdysi zahnula, má někoho, ale stejně jí štve, že on nerezignoval na scházení se se ženskejma... Maj ty lidi kapku smyslu pro realitu?
  • upraveno 25. července 2012
    V tom případě to urychleně smaž, dokud nepřicházíš o iluze. :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Železná logika v mezilidských vztazích :-)
  • upraveno 25. července 2012
    Ale jo, tak se lidi chovají. Ženské i chlapi. Někoho nechtějí, ale když ten někdo si najde jiného, najednou začne být atraktivní. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. července 2012
    Ono nejde o jen o to, že jeden vyčítá někomu něco, po čem je mu kulový (osobně bych si nikdy takovou drzost neovolil), ale to, že se to tam pořád musí řešit a hlavně že ten komu je to vyčítáno si to nechá líbit místo aby odeslal vyčítajícího do patřičných mezí.
  • upraveno 25. července 2012
    Člověče, tohle není seriál pro tebe. :-)
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Alek dnes hlásí dobře. :-))
  • upraveno 25. července 2012
  • upraveno 25. července 2012
    Elton John? :-)
  • upraveno 25. července 2012
    len sa mihla :-) ale jo, český elton devadesátek by se mu dalo říkat.
  • upraveno 25. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.