Hra o trůny - obsazení 3. řady

upraveno 28. března 2013 v 3. řada
1246725

Komentáře

  • upraveno 21. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. července 2012
    Nenákladné, ale pro herce hodně nepříjemné drobnosti. Já tohle naopak chápu. I když by se mi líbilo, kdyby Daenerys měla fialové oči a Tyrion každé jiné, tak mi zároveň vůbec nevadí, že to tak není.
  • upraveno 21. července 2012
  • upraveno 21. července 2012
    Tyrion: Už si přesně nepamatuju u jakého filmu to bylo, ale herec tam musel nosit čočky a měl kvůli tomu poškozené oko + se mu rozjela nějaká alergie..
    Navíc, kdyby měli čočky, tak si je určitě někdy zapomenou, a pak by se řešilo, že ten a ten měl ve dvou záběrech pokaždé jinou barvu očí.
  • upraveno 21. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. července 2012
    Barvit se dá také digitálně
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 21. července 2012
    Co to provedli s Meerou? Ta se mi teda vůbec nelíbí, vypadá jak Asha/Yara :(.
    Ostatní casting se mi celkem líbí. Akorát mi přijde vtipný Jojen, kterého jsem si představovala jako malého kluka a ve skutečnosti bude o necelé 3 roky mladší než já :)
  • upraveno 21. července 2012
    Krisa: Meeru jsem si taky představovala jinak, i když jsem počítala, že ji postarší - ale tady bych ještě neházela flintu do žita. Spíš mě zaráží Menzies. Edmure a Brutus z Říma, to je drsná kombinace ;)
  • upraveno 21. července 2012
  • upraveno 21. července 2012
    Miss Utahraptor: Jenom to pověz, i když tuším, kam tím míříš :D
  • upraveno 21. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. července 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 22. července 2012
  • upraveno 22. července 2012
    Nééé! Mance má být relativně k světu... nebo tak si ho aspoň představuju. Trošku jako Emuna Elliotta (Marillion) :D.
  • upraveno 22. července 2012
  • upraveno 22. července 2012
  • upraveno 22. července 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    A opět jste mi to připomněli - proč z Ašy udělali Yaru? A proč z Jeyne Westerling udělali lady Talisu? To bylo opravdu nutné?
  • upraveno 23. července 2012
    No zrovna Yara v seriálu imo vypadá úplně jinak než ta herečka na všech dosavadních fotkách. Až jsem si prvně říkal, jestli jí nepřeobsadili :-)
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Ok, děkuju za objasnění. :)
  • upraveno 23. července 2012
    Dávám za pravdu Krise, mi taky Meera na téhle fotce připomíná Yaru na té, co máme na úvodu obsazení GoT. Ale předpokládám, že nakonec bude vypadat úplně jinak (snad ne hůř, jak to dopadlo s Yarou).
  • upraveno 23. července 2012
    Pokud mám soudit jen podle fotek, tak celkem dobře působí Clive Russel. Sympaticky na mě působil už ve Vikinzích, takže si ho jako Černou rybu umím docela dobře představit.
    Diana Rigg je také v pohodě. Škoda že jí není o čtyřicet let méně. Byla to celkem kočka. No ale to by zas nemohla hrát lady Olennu. Kristofer Hivju má úctyhodný plnovous, jenže působí na Tormunda moc mladě, ale třebas to bude fungovat.
    Pro mě osobně bylo velkým zklamáním obsazení Baratheonů, ale dva jsou ze hry, takže už musím skousnout jen Stannise:-)
  • upraveno 23. července 2012
    Jen tak mimochodem - objevuje se v knížkách někdo jménem Anguy (jsem si ale na 99 % jistá, že neobjevuje) nebo je to další postava, co zastane roli několika dalších?
  • upraveno 23. července 2012
  • upraveno 23. července 2012
    Je tam, vyhral turnaj v lukostreľbe na Pobočníkovom turnaji a bol súčasťou Bratstva bez praporcov.
  • upraveno 23. července 2012
    nic
  • upraveno 23. července 2012
    Á, díky. Počítám, že jeho jméno v seriálu ani nezmíněj, ale bude mít nějakou badass akci :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 23. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.