Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
1101112131416»

Komentáře

  • JayJay
    upraveno 17. července 2012
  • upraveno 17. července 2012
    Hora neumí psát a námitka "tak si to budu pamatovat" mi u něj taky připadá mimo mísu....:-p
  • upraveno 17. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Jestli si vzpomínáte, i já jsem přislíbila nespecifikovanou odměnu nejlepšímu psavci. Držitel první pozice se však odměny nesobecky vzdal pro další místa, a tak prosím Jaye, Jarlu a Lady T., ať mi napíšou adresy, kam jim můžu poslat PC hru. Mám jenom tři kousky, tři různé tituly. Je to odměna ve stylu "lepší než drátem do oka", ale třeba potěší. :-)
  • upraveno 18. července 2012
    Pravda - první ceny bych se taky vesele vzdala :-D Ale na hru slyším :-p (pokud není sportovní :-p)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. července 2012
    Darované gamese na pixely nekoukej :)
  • upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Nemalá zásluha patří Heavymu, který inspiroval ke shánění odměn. :-)
  • upraveno 18. července 2012
    A nakonec sám vyšel zkrátka se seriálem :( Mrzí mne to :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. července 2012
    Zato má nehynoucí obdiv přítomných dam a přesně nestanoveného procenta mužů, chlapák jeden :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. července 2012
  • JayJay
    upraveno 19. července 2012
  • upraveno 19. července 2012
    Asi je to všem jasné, ale přece jen... Tajný deník je zde míněn jako forma nadsázky. Hora si nějaký deník zcela určitě nepsal. Ale bylo by zábavné, kdyby někdo vymyslel, jak by asi vypadal, "kdyby si ho psal." Třeba bychom se o něm dozvěděli překvapivé věci...
    To samé platí u perného dne. Nemusíte se přesně držet toho, co se stalo v knize. Můžete se tím jen volně inspirovat a nabídnout pohled, který zcela změní náš dojem z té které postavy.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 19. července 2012
  • upraveno 19. července 2012
    Klidně si hoši napište každý svou versi Horova deníčku :-D
  • JayJay
    upraveno 20. července 2012
  • JayJay
    upraveno 20. července 2012
  • upraveno 20. července 2012
    Jay: zase to nepřežeň. Za svatou Cersei žádné body ode mne nebudou. ;-)

    Zato si umím přestavit, že se Stannis zachoval nečestně a popravil všechny, co by o tom mohli ceknout. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. července 2012
  • JayJay
    upraveno 20. července 2012
  • JayJay
    upraveno 20. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.