Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
13132343637144

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 27. června 2012
  • upraveno 27. června 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 27. června 2012
    Jestli bude zas nějaká tipovačka na datum vydání tohle je můj odhad :-)
  • upraveno 27. června 2012
    Tfuj, pesimisto! Ve vydání Vichrů věřím. Dál uvidíme. :)
  • upraveno 27. června 2012
    Já jsem optimistka, tipuju léto 2014 :-))
  • upraveno 27. června 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 27. června 2012
    léto 2014 :-) hmmm, to je pořádná dávka optimismu, skoro až "zlatá" dávka :-)
  • upraveno 27. června 2012
    Nejsem dítě štěstěny, spíš naopak, a nemám dobrý odhad. Takže asi tak :-)
    A taky jsem fanouškem teprve něco přes rok, takže si zatím neumím představit, jaké to je, čekat na další díl šest let...
  • upraveno 27. června 2012
    Sakra! Mé naděje se rozplynuly! Takže to nebudou jen dva roky... ;)
  • upraveno 27. června 2012
    Když já si vážně myslím, že ten seriál ho trochu popožene... ještě minimálně pár řad natočí, a za chvíli už mu budou "dýchat na záda". Sám říká, že si tenhle tlak uvědomuje. Jestli to nějak ovlivní kvalitu Vichrů, to už je jiná věc...
  • upraveno 28. června 2012
    sveva: Souhlasím v tom, že existence seriálu Martina může popohnat. Nevidím důvod, proč by Vichry nemohly vyjít v roce 2015. Kvalitu to IMHO neovlivní, Martin klidně napíše sto stran, který pak nepoužije, a hledá deset řešení pro jeden problém.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 28. června 2012
    sveva: nuz tak si bude musiet odpustit tie popisovacky jedal vo vetroch:-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 28. června 2012
    Lord Gepeto Illar : ale to je dost smutne, ze pomaly kazdy si z tanca pameta, ze tam bolo kopec jedla, kopec otazok (kam chdoia devky, a co asi take robi Dario ) a uz nic viac
  • upraveno 28. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
    Edem: Smutné, že niekto v sebe nemá ani semiačku sarkazmu pre zasadenie :)

    Ja som to myslel zo srandy, je tam teda dosť hostín a pod., ale je tam naozaj aj ten dej a neboj sa, ja ho vnímam a milujem to čítanie... :) A medzi vecou: Ja so Tanec ešte nečítal :)
  • upraveno 28. června 2012
  • upraveno 28. června 2012
    Hostiny jsou vůbec oblíbené u autorů. Pratchett tam má chobotnice v karamelu, kandované sépie a jiné lahůdky.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. června 2012
    Při čtení o psích lahůdkách se na mě obě zlopsice tak divně koukaly...až jsem měla tendenci volat na GRRM Zdeňka Srstku :)))
  • upraveno 28. června 2012
    MU: ty by sis nedala nenarozené štěně na špejli? :-)
    Ty popisy jídel jsou super, otázka jestli by nám středověká kuchyně chutnala.
    A holubí koláč bych si nedala 100%. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
    Niektoré z tých jedál ako absolútne čosi hodené do abslútne niečohosi iného by som nechcel, trebárs niešo slané v sladkom, ale takéto veci sa robia aj dnes...

    Ale niekedy pri citrónovom záksuku... Vóóóó...

    Ale aj to skpové v hrášku yb som odmietol :D
  • upraveno 28. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
    :D Dáte si psa? Arya: Určite áno. Namiesto upečeného Sandora vidí normálneho psa. Arya: Aha, tak nič. Dovi
  • upraveno 28. června 2012
  • upraveno 28. června 2012
    Hildegarda: Takže za pět let? Nebuď zlá ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
    Ja maturujem (ak teda zmaturujem a prejdem) v roku 2014/15 zhruba :D To je otázka skoro ako ,,Čo bolo skôr, kniha Hra o tróny alebo mŕtvy Jon Arryn?"
  • upraveno 28. června 2012
    A co vyska, nechystas sa?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. června 2012
    Ešte ani neviem... Ja mám problém vyžiť s tým pre mňa tvrdým systémom na gympli, keď vidím, ako sa musí sestra učiť, obávam sa, čo by na nej čakal mňa... Ale ešte to nejdem riešiť, ja chodím prvým rokom na gympel, až neskôr prídu takéto témy.

    V prvom rade mám ambíciu dosiahnuť to, že raz medzi tými menami scénaristov Hry o tróny uvidíte aj to moje :D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 28. června 2012
    Zrovna čtu sérii Hunger Games. Tedy potřetí během půl roku. Pár lidí se tu na to ptalo, můžu to jen doporučit. Pokud se vyžíváte v dystopiích(antiutopiích) a v syrových a krutých emocích bude se vám to líbit. Pro mě to bylo jako mix Running mana a 1984. Je to i lovestory, ale dost krutá (taky jako v 1984). Pro děti a mládež odkojenou Twilightem to opravdu není.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.