FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
14647495152150

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. června 2012
    Máme ve španělském táboře špeha. :-)
  • upraveno 21. června 2012
    Nebude mi vadit, když prohrajeme, hlavně když se na to půjde koukat a nebude to nějaký nechutný zanďour, s kterým jsme v 96 uhráli stříbro. ;-)
  • upraveno 21. června 2012
    Chmure: Vybuchly už několikrat a nikam to nevede.
  • upraveno 21. června 2012
    Chmur: ono i kdyby kluci jeli domů po základní skupině bez bodů a se skóre 1:12, tak by Bílek pokračoval (GRRRR) a hodnotil to jako dobrou zkušenost do budoucna. Teď i kdyby dostali 0:10, tak se stejně bude všeobecně euro hodnotit tak, že je úspěch být mezi osmi... My se prostě Bílka nezbavíme...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. června 2012
    :o)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2012
    :)))
  • upraveno 21. června 2012
    A jak to dneska tipujete? :-)
  • upraveno 21. června 2012
    hmm. 3:1 pro ně.
  • upraveno 21. června 2012
    Já diplomaticky řeknu, že nepostoupíme. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. června 2012
    Prohrajeme 1:2, možná 1:3.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. června 2012
    0:2
  • upraveno 21. června 2012
    Čísla netipuju, to neumim. Nepostoupíme, ale bude se dát konstatovat, že se fakt snažili. A Milan dá gól, pročež oznámí, že s tou repre přece jen ještě neskončí. Zato v repre skončí Rosický.

    Fíha, teď jsem popsal zlý sen :-)
  • upraveno 21. června 2012
    a já to zkusím a řeknu 2:1 pro nás po penaltách
  • upraveno 21. června 2012
    Pokud si Darida nenadělá do kalhot, tak by to možná mohlo vyjít. Favorizuju Portugalce, ale na penalty bychom postoupit mohli.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. června 2012
    "Ronaldo volá k nebesům, ale střecha je naštěstí zavřená" :-)
  • upraveno 21. června 2012
    Až na posledních pět minut celkem vyrovnaná partie......zatím
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. června 2012
    A měl ho tam.
  • upraveno 21. června 2012
    Kdyby to takdopadlo, bylo by to docela laskavy. Piskej konec toho zmaru, to uz je jina trida.
  • upraveno 21. června 2012
    ač portugalce nemám vůbec rád, musím uznat, že vyhráli zaslouženě. Naši kluci se sice snažili, ale ta kvalita je někde jinde, to bylo vidět zcela zřetelně. My jsme vlastně nevystřelili za celý zápas na branku.
  • upraveno 22. června 2012
    Také nemám jednoho Portugalce vůbec rád, ale je to extratřída. I když všichni naši hráči bojovali na maximum, tak si myslím, že jako celek mohli druhý poločas fungovat líp a největší slabinu vidím v trenérovi, který to z toho celku nedokázal vytáhnout. Škoda že musel střídat Darida, i když na něm byla trochu znát nervozita a nezkušenost, tak dokázal vytvořit několik zajímavých situací. Celkem příjemně překvapila obrana, až na naši pravou stranu, ale Theo to měl hodně těžké, protože tam byla nejvyšší síla Portugalska. Tragický byl útok, v prvním poločase se naskytly slušné šance a lepší útočník by je dokázal využít. Aspoň si to myslím. Ale slušný potenciál to mužstvo má. Snad nezanikne a naopak se rozvine, protože skupina pro kvalifikaci na MS je hodně moc těžká. Baroš končí kariéru, tak uvidíme v kvalifikaci, jestli ho dokáže nějaký útočník nahradit...lépe řečeno zastínit.
  • upraveno 22. června 2012
    no hlavně je pozitivní vidět, že pokud by se Rosa rozhodl ukončit kariéru, tak Darida až nabere více zkušenosti tam může klidně hrát. Jasně, nelze dělat nějaké velké závěry podle pár zápasů, ale myslím si, že perspektiva tam rozhodně je, stejně jako u dalších mladších hráčů. No a co se týče útočníků, necítím vůči Barošovi žádnou zášť, v repre za ta léta rozhodně odvedl spoustu dobré práce, teď je ale dobře, že budou muset nastupovat mladé pušky. Věřím, že Pekhart, Necid a další co byli vidět v U20 a U21 časem dorostou na solidní útočníky...
  • upraveno 22. června 2012
  • upraveno 22. června 2012
  • upraveno 22. června 2012
    Vzhladom na dovolenku sim videl zapas na BBC, zaujimava skusenost. Rad Som pozeral futbal n CT, ale toto je este ina liga. Jednak komentar (to je cca 50:50), ale hlavne studio. Grafika, analyzy, hostia. Vcera lee dixon( mal som ho ako pc manager arsenalu kedysi) a jurgen klinsman!!! Zaujimave hodnotenia. V polcase este cca chvalili cechov za bojovnost. Klinsman analyzoval osobky na naniho a cr7. Vraj zastarale, ale este stale funkcne, ak super ma 1-2 klucovych hracov. Druhy polcas tazka kritika, bolo to iba o jednom muzstve.

    Z mojho pohladu prvy polcas naozaj fajn, nato ze ste hrali 10 (baros???), potom dosli sily. Ale neverim ze potugalci maju na titul.
  • upraveno 22. června 2012
    A ešte poznámka: nani po 3 rokoch v anglicku - otrasná angličtina. Pár slov v neurčitku, mäkké frázy použité bez ohľadu na otázku. Ronaldo o trošku lepší. Anglicky hovoriace frajerky si asi nenájdu ;)

    Btw dnešný zápas je odozvou toho skvelého od pythonov. Snad s opacnym vysledkom ;)
  • upraveno 24. června 2012
    Francúzi veľké sklamanie. Španielom stačila ich povesť na víťazstvo.
  • upraveno 24. června 2012
  • upraveno 24. června 2012
    Češi hrají na tankistu v bráně :) Byli časy kdy za danou zemi hráli opravdu jen fotbalisti dané země a trenoval je trener dane země. Dneska už je to spíš takovej myšmaš a kdo kde má občanství. To stačí. No jo multikulti :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. června 2012
    Náhodou. Bez útoku, ve čtvrtfinále, z prvního místa v tabulce a se záporným skóre. To chce aplaus :-)
    Jinak já jsem měl vždycky pocit, že polovina francouzského nároďáku je z Afriky a ta druhá z Bretaně. Na tribunách samá galský kohout a francouzskou mají jen hymnu na začátku zápasu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.