Povídka č. 4

upraveno 25. října 2012 v Povídky

Komentáře

  • upraveno 21. června 2012
    Ten Eddard by neměl pít nalačno! Vyvádí potom strašné věci. :-)
    Tajná milenka šíleného krále je zajímavý nápad. Při Aerysově povaze je pozoruhodné, že ho vůbec přežila. Ta by jistě mohla vyprávět! :-)
    Vidím trochu problém s časem mezi početím a narozením dítěte, neboť se mi nezdá, že by Ned setrvával v Králově přístavišti celých devět měsíců. Pokud mezitím válčil na jihu, mělo to být zmíněno.
    Povídka se mi četla příjemně a konec byl překvapivý, tak jak to má být.
    Chybujeme všichni, i lord Eddard Stark ze Zimohradu.
  • upraveno 23. června 2012
    Mírně mě to pobavilo, chvíli jsem přemýšlela, jestli je to myšleno vážně nebo to má být parodie.
    Každopádně je to psáno čtivým stylem a jedná se rozhodně o zajímavý kousek.
  • JayJay
    upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
    No mám dojem že by se Eddard něčeho takovýho nedotknul ani hadrem na holi :D
  • JayJay
    upraveno 29. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.