Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
1235716

Komentáře

  • upraveno 18. června 2012
    Tento jeden by byl poctěn, ale rozumí a respektuje pravidla.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. června 2012
    Aleku, plánuješ ty povídky i ve verzi e-knihy, jak jsi někde zmiňoval?
  • upraveno 19. června 2012
    Vydáme to ve vlastním nákladu a zbohatneme!! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. června 2012
    No, já bych to možná i koupila, když nebude přemrštěná cena. Ale jen pokud si najmete korektora. A jiného než Talpress pro Tanec :))
  • upraveno 19. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. června 2012
    Začínám vás a ty vaše povídky nenávidět. Nejen že teď lituji toho, že jsem taky nějakou nenapsal. A už dva dny jsem z Tance nepřečetl ani stránku. Ale dokonce jsem se dnes do jedné povídky tak začetl, že mi málem nestihl autobus.
  • upraveno 19. června 2012
  • upraveno 19. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. června 2012
  • upraveno 19. června 2012
  • upraveno 19. června 2012
  • JayJay
    upraveno 20. června 2012
    Auuu. Proč mě ty nejšílenější teorie napadají až nyní po závěrce:

    1) Smícháním Hvězdopadského rodu a Ashařina (údajného) osudu (jako skok do moře)... a drobným zkomolením... nemohlo by vzniknout jméno Mordane? (jak je stará se tuším nikde nezmiňovalo) :o)
    2) "Ten starý hlupák si do posledního okamžiku myslel, že to jeho sestře provedl Rhaegar" Roose Bolton
  • upraveno 20. června 2012
  • upraveno 21. června 2012
    Inu hodnotit jsem nehodnotila - svých 5 nej jsem si už našla, ale teď přijde těžká práce - jak vyhodnotit tu stupnici bodovou...to si vážně budu muset udělat poznámky a hodnocení pro sebe - co proč a jak moc...a pak to subjetivně "spravedlivě" seřadit.....i když mám spíše dojem, že třeba 2 povídky se mi líbí stejně moc a podobně :-))
  • upraveno 21. června 2012
    Jsem teprve v první třetině a musím říct, že laťka je nastavena tak vysoko, že se bude hodnotit všechno, úplně všecičko, možná i včetně přechodníků. :-)
  • upraveno 21. června 2012
  • upraveno 21. června 2012
    Všichni čekají až na červenec. Typické. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 21. června 2012
    Taky už mám svých TOP 5, ale seřadit je, bude pekelné.
  • JayJay
    upraveno 22. června 2012
  • JayJay
    upraveno 22. června 2012
  • upraveno 22. června 2012
    Já jsem schopný určit maximálně tak tři místa. Je opravdu nutné uvést pět nejlepších?
  • upraveno 23. června 2012
  • upraveno 23. června 2012
    Mám stejný problém jako Kolikokoli, nejde mi odeslat hodnocení. ;(
  • upraveno 23. června 2012
    tak jsem to zkusil trochu upravit, dejte vědět, jestli pomohlo.

    Můžu to změnit, že povinně budou teba jen 3 - ale je to škoda, když už jste to pročetli ne? :-)
  • upraveno 23. června 2012
    Ach, děkuji. Už to funguje :).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2012
    Já hodnotil teď a bez problému.
  • upraveno 23. června 2012
    Už to funguje, díky.
    Ale bylo to těžké, stále mám špatný pocit, že jsem nějakým fakt dobrým nemohla dát body taky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. června 2012
    Neměnit!!! Já to silou vůle omezila na 5 povídek a ještě abych to musela zmenšit na 3...
  • upraveno 23. června 2012
    to ne, stupnice určitě zůstane, jen můžu nastavit, že povinně bud nutné hodnotit jen třeba tři. Teď prostě ohodnotíte bud pět nebo žádnou.
  • upraveno 24. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.