FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
14546485051150

Komentáře

  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    No jsou takoví (a řekl bych že jich bude hodně), kteří by to sváděli na štěstí, náhodu apod.
  • upraveno 17. června 2012
    Nebo na výkon rozhodčího:-)...ale oni měli na konci opravdu smůlu:-)
  • upraveno 17. června 2012
    No jistě, jen co Ronalda vyřadim ze sestavy, už to tam sází, komediant nagelovanej... :-)
  • upraveno 17. června 2012
    Jé, Ronaldo dal tyčku. :-)
  • upraveno 17. června 2012
    ještě hattrick, to už bych s tím coachováním opravdu seknul :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    takže Portugalci. To budou klucí vopálený :)
  • upraveno 17. června 2012
    A nagelovaní...
  • upraveno 17. června 2012
    To bude hlavně souboj geláků Baroše a Ronalda :-)

    EDIT: Dneska končím, už mě podbíhá i head :-)
  • upraveno 18. června 2012
  • upraveno 18. června 2012
    Hmm, tak dneska píská rozhodčí Stark. Už vidím, jak tam na začátku řekne něco ve stylu: "Chci vidět férovou hru. Panna nebo orel? Podejte si ruce a winter is coming." :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. června 2012
    To má napsané na žluté kartě. Ať si to pěkně přečte ten komu ji ukáže.
  • upraveno 18. června 2012
    Jedno zatroubení = faul
    Dvě zatroubení = žlutá
    Tři zatroubení = červená
  • upraveno 18. června 2012
    Po třetím zatroubení vjede na hřiště takovej bílej pán. A je přejde chuť simulovat :D
  • upraveno 19. června 2012
    Smál jsem se účesům Ronalda, ale stokrát radši se budu koukat na jeho vlasy, než na ty nastřelený u Rooneyho :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. června 2012
    Mno, a teď tou nastřelenou hlavou dokonce vstřelil gól. :-/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2012
    Grrr, teď teda Ukrajince vohulili naprosto nechutně, gól to byl naprosto evidentní, nevim proč o tom komentátoři vůbec diskutovali.
  • upraveno 19. června 2012
    príjemne prekvapili hrou, angličania vcelku tragédia. myslím, že taliani im naložia ak sa prudko nezlepšia...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. června 2012
    Přeso budou Angláni jásat nad Rooneym
  • upraveno 19. června 2012
    no aby nakoniec nevykopli baloteliho z anglickej ligy ako kedysi šéf Fiorentiny toho korejčana, čo vyradil talianov v osemfinále MS.
    aj keď baloteli je teda fakt tip pre psychológa.
  • upraveno 19. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. června 2012
    To nemohli Švédi hrát takhle i v prvním zápase? Ach jo.
    Zlatana nemám rád, ale ten jeho gól byl asi zatím nejhezčí na turnaji.
  • upraveno 20. června 2012
  • upraveno 20. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. června 2012
  • upraveno 20. června 2012
  • upraveno 21. června 2012
  • upraveno 21. června 2012
    Play off uvidím zo španielského hotela, som zvedavý na tie oslavy/smútky. Dnes sa vo veľkom venujú portugalsku a Cristianovi. Z cechov si vsimli iba cecha, na sekundu...
  • upraveno 21. června 2012
    Přál bych Čechům postoupit, ale ještě víc jsem si přál, abychom totálně vybouchli a to se stalo podnětem pro určitou katarzi českého národního týmu. Když už jsme ale postoupili ze skupiny, tak doufám, že budeme Portugalcům důstojným soupeřem. Přeci jen jsou, při vší úctě, trošku vyšší kvalita než Poláci a Řekové.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.