Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
«13456716

Komentáře

  • upraveno 17. června 2012
    Pokud byste našli nějaký zásadní problém (obsahový) ve vaší povídce, napište mi na mail. Do budoucna si snad ještě víc vyhraju s PDF verzí, případně s nějakou e-book verzí, pokud by byl zájem.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
    Ja sa len spýtam, do kolónky na hodnotenie máme dať len číslo poviedky alebo aj pridať č. alebo je to jedno?
  • upraveno 17. června 2012
    Číslo povídky (1-15). Doplnil jsem to tam ještě, aby bylo jasno. Jiné číslo než z tohoto rozmězí to ani nepovolí.
  • upraveno 17. června 2012
    Hurá, už jsem se nemohla dočkat. Za všechny moc děkuji našemu milému lordu veliteli :-).
  • upraveno 17. června 2012
    130 stran? Holy R'hllor!
    Už aby byl čtvrtek, já měla po zkoušce, a mohla se začíst!
    Díky všem autorům i Alekovi, že jste si s tím dali takovou práci! :-)
  • upraveno 17. června 2012
    taky mě překvapilo, jak je to dlouhý :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
    Holy R'hllor :D :D Mother of Seven
  • upraveno 17. června 2012
    Vy počítáte stránky ? Huh, já už čtu desátou povídku - je to vynikající :-)) Vždycky se začíst do dalšího příběhu a nejprev přešaltrovat v hlavě na jinou teorii :-)) Je to skvělé!!!!
    D9ky vám všem :-)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 17. června 2012
    Taky to asi nestihnu dřív jak ve středu po zkoušce. Některé jsou opravdu dlouhé :).
  • upraveno 17. června 2012
    Já mám zítra zkoušku z petrologie.
    .
    .
    .
    Takže už jsem u šesté povídky a zatím skáču nadšením. :D
  • upraveno 17. června 2012
    Jo a ještě jedna technická. Pokud jste mezi povídkami nenašli tu svou, tak mi rychle napište - nebudu mít sice radost, ale lépe dřív než později :-) A taky doufám, že jsem v PDF a na webu udržel stejné číslování povídek. Kdyžtak to někdo raděj překontrolujte pls.
  • upraveno 17. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
  • JayJay
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Četl jsem pět povídek a zatím tleskám.....
  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
  • JayJay
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Zajímavé a zajímavější :-)) Nejvíce mne zatím upoutalo, jak jdou rozeznat povídky psané muži a povídky psané ženami...když dojde na ženské POV a ženské myšlení, tak u mužů nedává smysl...dopracují se k výsledku, ale přes podivné nerovnosti terénu...ale takhle škobrtá i velký autor sám :-)) Třeba ti chlapi napsaní ženami taky uvažují stejně škobrtavě jako ty mužské ženy - jen to nejsem schopna vidět :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    Tak to jsem zvědav, jak ty tipy budou sedět :)
  • JayJay
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Samozřejmě - počítám s tím, že se klidně pletu :-)
    Ale řeknu bez mučení, že to hlasování mučení bude .-)
  • upraveno 17. června 2012
    Jayi - tvou povídku jsem ještě nečetla :-) ještě nemám dočteno vše....

    Ale třeba 3 - to je tak krásně ženská Ašera :-)
  • JayJay
    upraveno 17. června 2012
    Já nevím, to je na pytel... Celé dopoledne se těším, brzké odpoledne čekám... a teď nějak nemám náladu se do toho pustit. Zatím jen dvě...
  • upraveno 17. června 2012
    Tak to já jsem hrozně zaostalá - zatím mám jenom tu osmou, protože si to nechávám do šaliny, jednou jsem si nesla tanec a potom mě bolelo rameno celej den, takže pár papírů je lepší volba.
  • JayJay
    upraveno 17. června 2012
    DOTAZ: Padlo tedy nakonec nějaké rozhodnutí ohledně hlasování pro svou povídku (nebo dohoda, že pro sebe nebude autor z principu hlasovat)?
    Ne že bych měl to nutkání... jen ať si to řekneme dříve než začneme hodnotit...
    (asi by se měl vyjádřit lord velitel Alek, jak to vidí)

  • upraveno 17. června 2012
    Myslím, že každý svého štěstí strojvedoucím - hlasuj, jak uznáš za vhodné. Po vyhlášení bude veškeré hlasování zveřejněno, takže každý uvidí, jak kdo hlasoval. Proto to záleží jen a jen na člověku samém :-)
  • upraveno 17. června 2012
    No vzhledem k tomu, že to nikdy nedokážu ošetřit a stálo by mě to hodně úsilí to minimalizovat, se na to více co... :-) Takže je to mezi vámi a vaším svědomím.

    BTW, zajímal by mě váš názor na to, že se začínají rozjíždět diskuze pod jednotlivými povídkami. Nemám to u nich uzavřít? Nějak mě to nenapadlo při zakládání, ale vzhledem k té anonymitě, je to zčáti takové plkání, na které momentálně nemůže autor reagovat. Ale zase je fajn, že jsou ty reakce takhle adresné, tak nevím...
  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Uff no zkusím to nějak stihnout vytisknout a poprat se s tím po večerech s baterkou na skanzenu, bo budu ted ksoro 14 většinou mimo net ;) Pokud by to šlo posunout o ten jeden den /včetně odeslání odpovědí/ docela bych byl rád ;)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.