Když více je méně

upraveno 17. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
1171820222341

Komentáře

  • upraveno 16. června 2012
    no ona se i taková markytánka mohla stát Děvkou po vítězné bitvě i nedobrovolně [0´=
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    To mohla kterákoli holka z blízké vesnice...
    Ale mimochodem bylo překvapivě častý, že vojáci byli ženatí a rodinu (manželku i děti) tahali s sebou.
  • upraveno 16. června 2012
    to platilo i u odvedenců? Já měl za to že se to praktikovalo hlavně u žoldáků
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Jo, třeba v 18. století to bylo naprosto běžný. Ještě Napoleon když táhnul do Ruska tak s armádou táhlo spousta rodin.
  • upraveno 16. června 2012
    děkuji za obohacující informace, nevíte náhodou o nějaké knize která by se podobným tématům (zákulisí vojsk a tak podobně) zabývala?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. června 2012
    Tak pro jistotu ještě jednou - vím, že markytánka je/byla obchodnice. Ale taky má to oslovení (u nás) určitý hanlivý nádech a proto jsem ho použila.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Chudák lady Talisa :)
  • upraveno 16. června 2012
    Co je na ní vlastně tak nesnášeníhodného?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. června 2012
    markytánka Mariánka
  • upraveno 16. června 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Jo, ale leteckou kuklu a mokrý chřest jsem zamítla rovnou :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    A co vklouznutí do kostýmu Spidermana?
  • upraveno 17. června 2012
    Spájdrmen je trapas...povšechně chlap v jakékoliv kombinéze navíc elastické je vyložený trapas - bych se uchechtala k smrti :-D
  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
    Hildegardo - kdyby takoví neexistovali, tak bychom se neměli s flankerem čemu chechtat :-) My víme, že jsou.....
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
    Kate v tom filme vyzerala náhodou skvelo .D
  • upraveno 17. června 2012
    A pak že nerostou :-))
  • upraveno 17. června 2012
  • upraveno 17. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
    Takí ľudia ešte sú? :O Ste divní
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    Ženský v kombinézách na tom nejsou o nic líp, byť pár submisivních masochistů bude tvrdit opak :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    Teď mi to připomnělo zápletku L. A.: Přísně tajné. Tam mimo jiné na přání zámožných klientů plasticky uipravovali lepší štětky do podoby filmovejch hvězd. To je zhruba podobný :))

    Jinak Kate je samozřejmě pěkná, jen nesmí přesvědčovat, že umí bojový umění :)
  • upraveno 17. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2012
    Se málo vidí, taková sebereflexe v Hollywoodu.
    BTW to vlastně natočili těsně po její smrti.
  • upraveno 17. června 2012
    Výborný film. Vždycky když to opakují v tv, tak se dívám.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. června 2012
    Jj, já taky. A mám ho i na DVD, patří mezi moje nejoblíbenější.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.