Ja už len zo slušnosti nebudem sebe dávať body vôbec.. Ak som teda pochopil správne systém... Akože jeden človek hodnotí všetky alebo jeden človek dá bod jednému :O Asi som to zle pochopil .)
:-)) Kdybych něco psala tak bych taky sobě body nedala ani za nic :-)) takže tě naprosto chápu :-))
No tak si nejdříve počtem a pak to šerif rozetne, jak správně hlasovat :-) samozřejmě bych byla ráda, kdyby byly třeba později povídky ke stažení - samozřejmě se jménem autora - nebudeme nikoho obírat o jméno a dílo:-)
Hildegardo - to je slovo do pranice :-D Zbývá ti buď nehlasovat, abys nedala náhodou někomu bod nezaslouženě a nebo uspořádat kampaň za kozuby, čučoriedky a huncúty :-))
Když jsem téma hodnocení nadhodil, dal bych vlastní názor: 1) Každý kdo chce hlasovat musí přečíst všechny povídky (komentáře jsou dobrý nápad) 2) Dává 0-10 bodů každé povídce (včetně vlastní) dle uvážení (tj. kdo chce může dát váhu pravopisu, jiný jazyku, další příběhu, každého věc) 3) Nejvyšší (zřejmě Alek) ví, která povídka patří komu, takže odmázne "samohodnocení" - navrhuji nahradit průměrem známek, které sám autor rozdal, je nejčistší metoda. 4) Hlasování ukončit... kdy?
5) Dokonce bych navrhoval hlasování neveřejné, ať je to napínavější. Zveřejňovat pouze komentáře, které dají třeba tušit...
Aleku, bylo by pro zvědavce možné zveřejnit alespoň autory zaslaných povídek, aby se do sobotz všichni naladili (no, nebo rozladili, pokud počet nebude odpovídat jejich představě). Přeci jen čekat padesát a najednou se dočkat jen třech by asi rozladilo. :o)
Komentáře
No tak si nejdříve počtem a pak to šerif rozetne, jak správně hlasovat :-) samozřejmě bych byla ráda, kdyby byly třeba později povídky ke stažení - samozřejmě se jménem autora - nebudeme nikoho obírat o jméno a dílo:-)
1) Každý kdo chce hlasovat musí přečíst všechny povídky (komentáře jsou dobrý nápad)
2) Dává 0-10 bodů každé povídce (včetně vlastní) dle uvážení (tj. kdo chce může dát váhu pravopisu, jiný jazyku, další příběhu, každého věc)
3) Nejvyšší (zřejmě Alek) ví, která povídka patří komu, takže odmázne "samohodnocení" - navrhuji nahradit průměrem známek, které sám autor rozdal, je nejčistší metoda.
4) Hlasování ukončit... kdy?
5) Dokonce bych navrhoval hlasování neveřejné, ať je to napínavější. Zveřejňovat pouze komentáře, které dají třeba tušit...