Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1151618202175

Komentáře

  • upraveno 14. června 2012
    To je otázka na Aleka. Šlo by to možná i tak. Více lidí by si to rádo stáhlo a přečetlo (popř. vytiskli) ve wordu a nečetlo to "přímo z topiku".
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    Všechno to vemu v potaz a během víkendu si s tím nějak pohraju a stanovím i jasná pravidla hodnocení ;-)
  • upraveno 14. června 2012
    Lord Gepeto: Chápu, jak to myslíš. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. června 2012
    Jak to udělat, aby nedával každej pět bodů sobě... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
    Ja už len zo slušnosti nebudem sebe dávať body vôbec.. Ak som teda pochopil správne systém... Akože jeden človek hodnotí všetky alebo jeden človek dá bod jednému :O Asi som to zle pochopil .)
  • upraveno 14. června 2012
    :-)) Kdybych něco psala tak bych taky sobě body nedala ani za nic :-)) takže tě naprosto chápu :-))

    No tak si nejdříve počtem a pak to šerif rozetne, jak správně hlasovat :-) samozřejmě bych byla ráda, kdyby byly třeba později povídky ke stažení - samozřejmě se jménem autora - nebudeme nikoho obírat o jméno a dílo:-)
  • upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    No ale ked nedam sebe bod, nik iny mi ho neda! :)
  • upraveno 14. června 2012
    Hildegardo - to je slovo do pranice :-D Zbývá ti buď nehlasovat, abys nedala náhodou někomu bod nezaslouženě a nebo uspořádat kampaň za kozuby, čučoriedky a huncúty :-))
  • upraveno 14. června 2012
    To je pravda. :-) Pokud nabudeš dojmu, že si to tvé dílo zaslouží, nikdo ti v tom nemůže zabránit. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    Ako je to s casovymi usekmi v Piesni? Predpokladam, ze minuty, sekundy, dni, hodiny su im cudzie...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
    Když jsem téma hodnocení nadhodil, dal bych vlastní názor:
    1) Každý kdo chce hlasovat musí přečíst všechny povídky (komentáře jsou dobrý nápad)
    2) Dává 0-10 bodů každé povídce (včetně vlastní) dle uvážení (tj. kdo chce může dát váhu pravopisu, jiný jazyku, další příběhu, každého věc)
    3) Nejvyšší (zřejmě Alek) ví, která povídka patří komu, takže odmázne "samohodnocení" - navrhuji nahradit průměrem známek, které sám autor rozdal, je nejčistší metoda.
    4) Hlasování ukončit... kdy?

    5) Dokonce bych navrhoval hlasování neveřejné, ať je to napínavější. Zveřejňovat pouze komentáře, které dají třeba tušit...
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
    Jay: Na to se právě těším :)
  • upraveno 15. června 2012
    Jen pro jistotu: uzávěrka je dnes o půlnoci anebo v sobotu o půlnoci?
  • upraveno 15. června 2012
    V sobotu se zveřejňuje, jestli se ještě v sobotu posílá netuším...to se optej šerifa :-)
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 15. června 2012
    Tak ani mne ho Alek nepotrvrdil, tak dúfam, že mu to došlo :D
  • upraveno 15. června 2012
    Jenom aby nám s tím Alek nepláchl do Hollywoodu, nevydával to za svoje a nestal se z něj odporný pracháč. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
    Měl jsem to opatřit CC licencí :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 15. června 2012
    Mne by to nevadilo, ja naskočím do svojho súkromného vrtulníka a odprásknul by som ho s mojim válečným kladivem kalibru 9 mm... :) Som zaistený...
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
    Aleku, bylo by pro zvědavce možné zveřejnit alespoň autory zaslaných povídek, aby se do sobotz všichni naladili (no, nebo rozladili, pokud počet nebude odpovídat jejich představě). Přeci jen čekat padesát a najednou se dočkat jen třech by asi rozladilo. :o)
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
  • JayJay
    upraveno 15. června 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.