TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
14546485051362

Komentáře

  • upraveno 14. června 2012
    Já jsem viděl naposled začátek tý série, jak tam byly Jack, Kate a Sawyer chyceni v kleci u Jiných, nevím kolikátá to byla. Ale nebyl to špatný seriál, to určitě ne, jen měl tendenci vymýšlet pořád nové zápletky a staré neřešit. :)
  • upraveno 14. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    A mně to sím pošli kopii toho, co pošleš krise. :-)
  • upraveno 14. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Tomee: To přece není vysvětlení, ale popis poslední série, ne?
  • upraveno 14. června 2012
    no určitě ne, to že objasnění přichazí logicky v poslední sérii, je jasné že se bude psát o 6. sérii...
    ale, z ostrova se dostali ve čtvrté série, cestování časem, vodíková bomba byla pátá série...a když chceš ukončit seriál, tak to většinou bývá v poslední sérii ne?

    nicméně znova, oficiální vysvětlení není! :) pouze toto objasnění těch dějových linni + hlavní podstata seriálu. lidské vztahy
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Tomee: To je jedno, v který sérii se to stalo, ale přijde mi, že tohle žádné vysvětlení není. To je popis děje - nebo jsem tak boží, protože tohle mi z toho seriálu vyplynulo taky :D (proto říkám, že to není žádné vysvětlení).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Tomee: Asi jsi mne navnadil touto větou: "po poslední díle jsem to nevěděl, až teda po tom vysvětlujícím komentáři jednoho uživatele". Protože já vím to samé, co daný uživatel, ale stejně mi přijde, že vím prd, co se tam stalo :))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. června 2012
    Oni to nevěděli ani scénáristé, takže to jde potom těžko vysvětlovat.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 14. června 2012
    To, co Tomee psal, bylo z nějakého rozhovoru se scénáristou nebo producentem (už si nepamatuju podrobnosti, musela bych to dohledat) a bylo to vysvětlení závěru Lostu. A to vysvětlení je, že záhady a nadpřirozeno jsou irelevantní a jediné na čem záleží, jsou vztahy mezi lidmi.
  • upraveno 14. června 2012
    škoda je ta, že už nelze najít ten komentář na lost. tam to bylo trochu přesněji.
    já mě linii v LA za alternativu, něco jako co kdyby se letadlo nezřítilo, určitě né že je to posmrtný život..
  • upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    Uvedu to na pravou míru, naposledy, ale zbytečně jsem to zaplantal( promin kriso :-) )

    je to jak to píše i Nevada, je úplně jedno kde se vzala Dharma, lední medvědi, čtyř prstá socha, co je reálná nebo alternativní linie..nikdy se to nedozvíš, byl to jen takový doplněk pro vztahy, lidi, smrt..

    toto, když mi bylo vysvětleno, přestal jsem ty záhady a mytologii rozebírat....otázkou zůstává zda to opravdu tak tvůrci původně věděli nebo nevěděli kudy kam...já myslím že to byl útěk, že to takhle skončit nemělo...po všech těch rozhovorech, kde neustále opakovali jak vytváří celou mytologii atd..
  • upraveno 14. června 2012
    Údajně to snad bylo naplnánovaný na tři série s nějakým logickým vyústěním. Ale už během té první se z toho stal MEGAhit a šlo to do kopru. Taky jsem dokoukával asi 2 série při nemoci.
  • upraveno 14. června 2012
    je veľká škoda tej nenažranosti autorov. je im ľúto rozumne a včas to ukončiť, lebo nevedia kedy sa im podarí ďalšia dojná krava. podobne prison break - keby to bola 6-dielna miniséria tak je to skvelá vec.
  • upraveno 14. června 2012
    Prison Break měl výbornou celou první sérii. Mělo to napětí, spád, člověk se těšil. V druhý to silně skřípalo a třetí jsem po pár dílech opustil. Kamarádka (asi byla zakoukaná do nějakého herce) to dokoukala celý a prý už to pak bylo vyloženě utrpení.
    U Lost bylo aspoň sympatický, že to dojení přiznali a defakto se tak omluvili. Naštěstí mě ta mánie okolo toho minula, takže jsem byl v klidu.

    Protiklad tomuhle je Breaking Bad. Na podzim poběží pátá série a od začátku je to promyšlený, má to logický vývoj a ví se, že to bude definitivně končit. Tomu fandím.
  • upraveno 14. června 2012
    mne už cca po 6 diely tie náhodne prekazenia plánov na ktoré bol vždy pripravený už smrdeli. dopozeral som druhú sériu ale z veľkej zotrvačnosti.
  • upraveno 14. června 2012
    Mjo, takže jsem ráda, že Losk jsem vzdala po první sérii, neb nemám tušení, o co tu jde...

    První série PB se mi líbila moc, druhá ušla, třetí představovala utrpení, zvládla jsem asi dvadíly. Ovšem hlavní hrdina byl fakt fešák...

    Ochotu dovést dějový oblouk k finále a nenechat se navnadit prachama knastavování jsem ocenila u American Horror Story (to, že finále patrě točil někdo s půlkou mozku, je smutné, ale to už je věc jiná)

    nastavování mě otrávilo u seriálu Revenge. Ani nevím, kdy to dokoukám. Ze začátku švih a spád a najednou strašlivá nuda, to když autoři zjistili, že to jedobře sledované a z třinácti dílů začaly psát 22
  • upraveno 15. června 2012
    Včera jsem dokoukala Once upon a time a musím říct, že u mě vládne spokojenost. Část dílů byla vyloženě průměrná a představitelka Reginy v herectví zamrzla na úsměvu ve stylu Grinche, ale oceňuju, že někdo v dnešní době dokáže vymyslet něco tak imaginativního. Těším se na další řadu, ještě jsme neviděli Šípkovou Růženku nebo kocoura v botách a pořád přemýšlím, kdo je ve skutečnosti doktor Whale :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. června 2012
    svoa00: Jenže Reginin úsměv ala Grinch musí dostávat pánskou část diváctva do kolen. Ta paní je prostě zatraceně sexy (ne v tom špatném slova smyslu)!
  • upraveno 15. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. června 2012
    svoa00: :D Jenže Karkulka je většinu času spíš seksí než sexy :)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
  • upraveno 15. června 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. června 2012
    Děkuji. Lana Parrilla vypadá na můj vkus moc jako domina, samá kůže, nic pro mě. Karkulka neni nejhorší.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.