Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
čo žvanilo zas a zasa.
Myslelo si, že je viac,
nervy ostatným povoliac.
,,Ja som neomylný,
ja som best,
ako klások obilný,
čo ho skloní päsť."
And so he spoke, and so he spoke,
that Evil-pig of Forrest,
and now the piss weeps o're his head,
with no one's interest.
:-)