FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
13839414344150

Komentáře

  • upraveno 12. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. června 2012
    Nejpěknější fotbal? Určitě SWE-UKR, především potom záběry do hlediště na fanynky ve žluto-modrém a modro-žlutém :-)
  • upraveno 12. června 2012
    no tak dnes druhá a posledná šanca. ako to vidíte? vytiahne sa rosa? dostane priestor nejaký útočník, alebo baroš?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. června 2012
    Vidím to na 0:0 a nebo 0:1 pro Olymp.
  • upraveno 12. června 2012
    Myslím, že žádný obrat se konat nebude - Baroš sám na hrotu, možná trochu promíchaná obrana. A tipuju plichtu.
  • upraveno 12. června 2012
    0:2 pro Řeky
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. června 2012
    Perun by do toho měl konečně trochu kopnout a nenechat ty namyšlený Olympany zase se probránit až do finále...
  • upraveno 12. června 2012
    neverím, že nechá baroša na hrote. resp. dúfam.
  • upraveno 12. června 2012
    Trenér už do něj investoval tolik důvěry, že to nevzdá :-(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 12. června 2012
    ČR: Čech - Gebre Selassie, Sivok, Kadlec, Limberský - Hübschman, Plašil - Jiráček, Rosický, Pilař - Baroš.
    Je tam, kluk jeden ušatá :)))
  • upraveno 12. června 2012
    Že dal pryč Hubníka s Rezkem je asi ok, ale stejně si nemyslím, že to k něčemu bude. :/
  • upraveno 12. června 2012
    no, utekám domov, držať vám palce.
  • upraveno 12. června 2012
    Doufám, že opět zvedneme průměr vstřelených gólů - třeba si nás tam pak nechaj :-)
  • upraveno 12. června 2012
    Poražený tým z playoff si bude moci zlepšit náladu na Češích? :)
  • upraveno 12. června 2012
    Jasný, dáme každýmu, jen si s náma pojdte kluci zahrát :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. června 2012
    Neuveritělné!!!!!!
  • upraveno 12. června 2012
    Tak, teď už to jenom udržet. :-))
  • upraveno 12. června 2012
    Tak a odteď se bude betonovat! :D
  • upraveno 12. června 2012
    No já čumím! :-O
  • upraveno 12. června 2012
    Nech sa páči!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. června 2012
    A druhej kurňa
  • upraveno 12. června 2012
    Stáváme se hlavními favority na mistra Evropy. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. června 2012
    2:0 za šest minut? Co se to děje? Já tomu nerozumím :-O
  • upraveno 12. června 2012
    Kapříci připlavali ?
  • upraveno 12. června 2012
    Plzen se nasrala a hraje si po svem :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. června 2012
    Nicméně Baroš nezklamává, tu nedoběhne, tu přeběhne... :)
  • upraveno 12. června 2012
    On je na hristi? :-)
  • upraveno 12. června 2012
    Jo, před chvilkou ztratil míč a následně fauloval. :)
  • upraveno 12. června 2012
    A kolikrát byl na krovkách ?

    Největší fňukadlo bolestínské
    a) Ronaldo
    b) Konoflíček
    c) Baroš

    těžké, těžké rozhodování :-)
  • upraveno 12. června 2012
    Je. Preto nie je 3:0
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.