Hra o trůny 2x09 - Černovoda

upraveno 25. května 2012 v 2. řada
11819212324

Komentáře

  • upraveno 1. června 2012
    A nemůžu si pomoct, jeden hodně fousatej ftip....

    Na trhu prodává paní doma šité podprsenky větších velikostí a vyřvává...

    Čtýýýýřky, pětky, šestky séédmičky ! Čtýýýýřky, pětky, šestky séédmičky !
    Probírá se jejím zbožím taková štíhlejší žena, a nesměle se ptá.. " Paní, a jedničky nebo dvojky byste neměla ? "
    Prodavačka odpoví " Jó, milá paní, s vyrážkami jděte k doktorovi". Čtýýýýřky, pětky, šestky séédmičky ! Čtýýýýřky, pětky, šestky séédmičky !

    Pro uvedení na správnou míru dodávám , že dvojky mi úplně stačívaly ! ;-) Ale ani kvůli jedničkám jsem žádnou z postele neshodil !

    No a na pověst starého chlípníka mám zaděláno ! :-)
    Haúúúú, to už je dávno ! :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    pche - chlapi vidí, co s ejim k vidění předkládá :-)) Stačí mít obvod hrudníku 106 a nikdo si nevšimne, že to jsou jedničky :-D
  • upraveno 1. června 2012
    treba pekne dupat po jeho egu, az sa ego rozhodne, ze musi ziskat nadvladu aj nelegalnymi prostriedkami :)
  • upraveno 1. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    A nebo jsem tak rostlá :-)) Co je divného na 106/75/110 ? Krom toho, že nekoupíte konfekci :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
    Já myslim, že nic, důležitý je, jestli je to fe spráfný charmónii :)
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    170

    vždyť tu už máte tolik údajů, že vám Monty vymodeluje i přesnou podobu jak federální kriminální :-p
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Jarlo, buď kecáš nebo popíráš fyzikální zákony, metr hrudník mám já a to mám prsa čtyřky ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
    Třeba má velké srdce? :-)
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    alebo
    106 - od pasu po spicky lavej nohy
    /75 - dlzka paze
    /110 - od pasu po spicky pravej nohy
    :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
    Pánové pánové. Neexistují jen míry 90-60-90, v populaci jsou zastoupena i jiná čísla :)

    Jarliny rozměry plně odpovídají zdravě vyvinuté ženě v nejlepším věku.
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    Monte: a ked mam jednu nohu kratsiu ako druhu, tak nie som clovek?
    nechod na mna s vyrokovou logikou :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
    Montezuma3: Ne, jednu ruku dlouhou :)
  • upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. června 2012
    Nejlepší míry jsou přece 90-40-60, to je známo. 90 let, 40 ° horečky a 60 milionů na kontě.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. června 2012
  • upraveno 1. června 2012
    skoliozu hej, ale nic tragicke, rozdiel su dva centiky :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.